1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-12-01

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

ORGANY HD w ramach Annum Festival 2018

2018-12-01

Ostatni koncert ANNUM festival to symboliczna implozja czasu, wyobraźni i przestrzeni. Podczas finałowych wydarzeń tegorocznej edycji festiwalu jak w soczewce koncentrują się różne wymiary czasu, wyobraźni i przestrzeni na polu artystycznym.

czytaj dalej »

Beethoven i Dvořák – mistrzowie romantyzmu w Filharmonii Narodowej

2018-12-01

I Koncert Fortepianowy Beethovena, jednego z największych twórców wszechczasów oraz utwory Antonina Dvořáka, czeskiego mistrza muzycznego romantyzmu w wykonaniu węgierskich artystów.

czytaj dalej »

WŁADYSŁAW ŚLESICKI JEST NIEPOWTARZALNY | RETROSPEKTYWA, WYSTAWA I KONCERT

2018-12-01

Fundacja im. Władysława Ślesickiego zaprasza do kina Iluzjon na retrospektywę i wystawę poświęconą reżyserowi w dniach 1–5 XII.

czytaj dalej »

Tomasz Chyła Quintet – koncert promocyjny płyty „Circlesongs”

2018-12-01

Agencja Muzyczna Polskiego Radia zaprasza 1 grudnia br. o godz. 20 do Muzycznego Studia im. Agnieszki Osieckiej (ul. Myśliwiecka 3/5/7) na koncert Tomasz Chyła Quintet, promujący płytę CIRCLESONGS.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl