1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-09-29

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Pasja wg św. Jana w Krośnie

2018-09-29

Jedno z najwspanialszych dzieł wokalno-instrumentalnych J. S. Bacha Pasja Janowa BWV 245 zostanie wykonane na instrumentach historycznych po raz pierwszy w Krośnie 29 września br. w sali widowiskowej RCKP.

czytaj dalej »

Tramwaj zwany pożądaniem | Teatr Wielki w Łodzi

2018-09-29

„Tramwaj zwany pożądaniem” znów ma swój przystanek w Łodzi. Tym razem w rozświetlonym przez Light Move Festival Teatrze Wielkim!

czytaj dalej »

REC.ital! Annum Festival 2018

2018-09-29

W jednym ze swoich filmów Woody Allen opowiada historię małżeństwa, które osiągając wymarzoną wysoką pozycję finansową, próbuje dołączyć do elity towarzyskiej i intelektualnej Nowego Jorku.

czytaj dalej »

Santander Orchestra: Wybitny pianista Daniel Blumenthal poprowadzi Masterclass dla młodych muzyków z całej Polski

2018-09-29

29 września w Santander Centrum Relacyjnym w Warszawie odbędą się zajęcia, które poprowadzi Daniel Blumenthal, wykładowca klasy fortepianu na Royal Flemish Conservatory w Belgii.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl