1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-09-22

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Dźwiękowy logotyp Szczecina – MUSIC.DESIGN.FORM Festival

2018-09-22

Łyżwa, połączone ze sobą kółka lub złote łuki. Logotypy otaczają nas z każdej strony. Nawet dzieci są w stanie bezbłędnie odgadnąć po obrazkach, jaka firma za nimi stoi.

czytaj dalej »

Dzień warsztatów na MUSIC.DESIGN.FORM Festival

2018-09-22

Kreować, inspirować, rozwijać swój potencjał twórczy – takie hasła zdominują czwarty dzień Festiwalu MDF 2018 – MUSIC.DESIGN.FORM. W programie 22 września znajdą się bowiem wyjątkowe warsztaty dla dzieci, dotyczące tworzenia instrumentów muzycznych…

czytaj dalej »

Na Gotyckim szlaku 2018 | Finał

2018-09-22

Pełni wrażeń po atrakcjach turystycznych, historycznych, kulinarnych i muzycznych IX Letniego Festiwalu Wędrownego 2018, zapraszamy na jego ostatni akord.

czytaj dalej »

Marcin Wasilewski Trio w Narodowym Forum Muzyki | premiera płyty koncertowej „Live”

2018-09-22

Marcin Wasilewski Trio, w składzie Marcin Wasilewski – fortepian, Sławomir Kurkiewicz – kontrabas oraz Michał Miśkiewicz – perkusja, to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny jazzowej.

czytaj dalej »

Fortepiany Wolności – Mazurki i sonaty

2018-09-22

W roku upamiętniającym stulecie odzyskania niepodległości Festiwal Soundedit zaprasza na dziesięć unikatowych koncertów, które odbywają się w zaskakujących lokalizacjach w Łodzi.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl