1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-09-21

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Kolejne gwiazdy nowego, szczecińskiego festiwalu – grupa Apparatjik i Beardyman

2018-09-21

Apparatjik skandynawski awangardowy zespół synth-popowy, którego liderem jest Magne Furuholmen, członek i założyciel zespołu „A-ha” oraz Beardyman - jeden z najlepszych beatboxerów na świecie wystąpią we wrześniu w Szczecinie.

czytaj dalej »

Raphael Rogiński • Mamadou Ba • Paweł Szpura | Pardon, To Tu

2018-09-21

Na przedostatnim koncercie w naszej letniej lokalizacji przy Nowy Teatrze wystąpi jeden z najważniejszych współczesnych polskich muzyków, Raphael Roginski.

czytaj dalej »

Polski mistrz fletu w mistrzowskim repertuarze Mozarta

2018-09-21

Łukasz Długosz zagra gościnnie z Orkiestrą Polskiej Opery Królewskiej na koncercie symfonicznym na Zamku Królewskim. Usłyszymy Symfonię D-dur i Koncert fletowy Mozarta. Koncert poprowadzi David Runtz.

czytaj dalej »

Prawykonanie utworu „Do słów” Aleksandra Nowaka

2018-09-21

21 września, podczas koncertu inauguracyjnego Festiwalu ‘Warszawska Jesień’ odbędzie się prawykonanie kompozycji Aleksandra Nowaka Do słów. Utwór powstał na zamówienie festiwalu. Dedykowany jest pamięci Andrzeja Chłopeckiego.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl