1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-07-21

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

„GALA MOZARTOWSKA”

2018-07-21

Olga Pasiecznik, Robert Gierlach, Michał Klauza i Orkiestra Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa Sinfonietta Cracovia pojawią się na jednej scenie, aby złożyć hołd twórczości Wolfganga Amadeusza Mozarta i zapowiedzieć jubileuszowy, X Międzynarodowy Festiwal „MUZYKA NA SZCZYTACH”.

czytaj dalej »

9. Letni Festiwal PIENINY-KULTURA-SACRUM w Krościenku n. Dunajcem

2018-07-21

Przed nami dziewiąta edycja Letniego Festiwalu „Pieniny-Kultura-Sacrum”. W jego ramach odbędzie się sześć koncertów, wszystkie w Krościenku nad Dunajcem.

czytaj dalej »

Dzień z operą: poznaj Operę Bałtycką od kulis i zobacz „Don Giovanniego” na Targu Węglowym

2018-07-21

21 lipca o godz. 20.00 na Targu Węglowym, gdańszczanie i turyści obejrzą operę „Don Giovanni” Wolfganga Amadeusza Mozarta. Na pokaz spektaklu włoskiego Teatro Lauro Rossi z elegancką scenografią, stylizowanymi kostiumami i komentarzem na żywo zaprasza Instytut Kultury Miejskiej.

czytaj dalej »

Polska muzyka w Altanie | Goście Polskiego Chóru Kameralnego

2018-07-21

Jak w każdą sobotę lata między 30.06 i 11.08 serdecznie zapraszamy do altany w Parku Oliwskim na koncert w ramach cyklu Polska muzyka w altanie. Goście Polskiego Chóru Kameralnego.

czytaj dalej »

KONCERTOWY WEEKEND w ramach 9. Letniego Festiwalu Pieniny-Kultura-Sacrum

2018-07-21

Nie sposób pominąć w kalendarzu koncertowym naszego festiwalu stary krościeński kościół przy Rynku w Krościenku n.D. Odnowiona wewnątrz świątynia odzyskuje obecnie także zewnętrzną pełnię swojej świetności.

czytaj dalej »

10-LECIE STOWARZYSZENIA IM.MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA I FESTIWALU "MUZYKA NA SZCZYTACH"

2018-07-21

Stowarzyszenie im. Mieczysława Karłowicza w Zakopanem – organizator Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyka na szczytach” – zaprasza na obchody swojego 10-lecia w dniach od 21 lipca do 8 września 2018 roku.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl