1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-07-03

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Lipiec z muzyką polską, czyli 14. Festiwal Muzyki Polskiej w Krakowie

2018-07-03

11 dni i 11 koncertów wypełnionych wielkimi dziełami polskich kompozytorów, a także utwory zagranicznych twórców inspirowane Polską – tak w skrócie zapowiada się 14. edycja Festiwalu Muzyki Polskiej, odbywająca się w roku 100-lecia odzyskania przez nasz kraj niepodległości.

czytaj dalej »

XIII. Europejski Festiwal Chórów Młodzieżowych "Giuseppe Zelioli" 2018 w Lecco | Włochy

2018-07-03

Od 3 lipca do 8 lipca w miejscowości Lecco-Włochy odbędzie się trzynasta edycja Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego "Giuseppe Zelioli". Jest to wyjątkowa impreza dla chórów młodzieżowych, reprezentujących najwyższe zalety techniczne i artystyczne.

czytaj dalej »

Najspokojniejszy festiwal na świecie | Rozpoczęła się
2. edycja Podlasie SlowFest

2018-07-03

W niewielkim Supraślu na Podlasiu trwa najspokojniejszy festiwal świata. Do 12 sierpnia odbywają się krajoznawcze wycieczki po okolicy, spacery z podglądaniem przyrody i warsztaty poświęcone kulturze regionu.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl