1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-06-27

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Koncert Laureatów XII Konkursu Muzyki XX i XXI wieku dla Młodych Wykonawców

2018-06-27

Program 2 Polskiego Radia i Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej zapraszają 27 czerwca o godz. 19.30 do Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego na Koncert Laureatów XII Konkursu Muzyki XX i XXI wieku dla Młodych Wykonawców.

czytaj dalej »

Wesołe kumoszki z Windsoru z wizytą w Łodzi!… na wielkiej scenie i w plenerze

2018-06-27

„Wesołe kumoszki z Windsoru” – ta niezwykle zabawna i pogodna komedia Szekspira zawita na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi pod postacią opery komicznej Ottona Nicolaia – arcydzieła lekkości, humoru i zarazem romantycznego uroku!

czytaj dalej »

Siła Młodości "Aleksandra Hortensja Dąbek - Chopin Schumann"

2018-06-27

„Chapeau bas!, panowie, oto geniusz!” tak w 1831 roku o debiucie Fryderyka Chopina na lipskiej scenie pisał o trzy misiące młodszy od niego krytyk muzyczny i pianista Robert Schumann. Obaj artyści mieli wtedy niewiele ponad 20 lat.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl