1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-04-25

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Teatr Wielki w Łodzi – „Aida” w gwiazdorskiej obsadzie

2018-04-25

Niezwykle efektowna i monumentalna inscenizacja słynnej opery Giuseppe Verdiego po długiej nieobecności powraca na scenę Teatru Wielkiego w Łodzi.

czytaj dalej »

Koncert Akademii Musicalu

2018-04-25

Wyjątkowym koncertem z musicalowymi przebojami zakończy się IV Akademia Musicalu w Akademii Muzycznej w Łodzi. Podczas koncertu wystąpią studenci specjalności musical, którzy nie raz już zdobyli uznanie łódzkiej publiczności.

czytaj dalej »

"Piosenka to forma magiczna według Wojciecha Młynarskiego"

2018-04-25

Mazowiecki Teatr Muzyczny imienia Jana Kiepury zaprasza na koncert „Piosenka to forma magiczna według Wojciecha Młynarskiego”, który odbędzie się 25 oraz 26 kwietnia na Scenie Kocjana w Warszawie.

czytaj dalej »

II MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL DUETÓW FORTEPIANOWYCH DUETTISSIMO!

2018-04-25

Któż z nas nie lubi słuchać duetów fortepianowych..? Tę formę muzykowania spopularyzował niewątpliwie przed laty słynny duet Marka Tomaszewskiego i Wacława Kisielewskiego.

czytaj dalej »

Georg Philipp Telemann – Pimpinone

2018-04-25

25 oraz 26 kwietnia 2018 roku o godz. 18.00 w Sali Teatralnej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu odbędzie się Seminarium Naukowe: Recytatyw i jego praktyczna realizacja na przykładzie opery "Pimpinone" G.P. Telemanna.

czytaj dalej »

Poznaj 12 kolejnych artystów i pełny program 13. edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice!

2018-04-25

Do grona gwiazd 13. edycji Festiwalu dołącza jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, mroczny duet z Kanady, rezydent kultowego Salon des Amateurs w Dusseldorfie, młody i rozchwytywany DJ z Kopenhagi oraz kwiat polskiej alternatywy.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl