1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-04-22

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Nadzwyczajny koncert - Giuliano Carmignola i Cappella Gedanensis - Antonio Vivaldi - Cztery pory roku

2018-04-22

Muzyka klasyczna – używając języka z definicji kolokwialnego – ma podobnie jak rock’n’roll i muzyka pop, niekwestionowane przeboje. W tym gronie na szczycie znajdują się słynne „Cztery pory roku” Antonio Vivaldiego.

czytaj dalej »

Human Element zagrają w Radio Kraków!

2018-04-22

Human Element w Krakowie "Twarze jazzu"

czytaj dalej »

Koncert nie tylko dla dzieci z cyklu „Śpiewajmy z Agatą Steczkowską” | „Piosenka łączy pokolenia” cz. 2

2018-04-22

Agencja Muzyczna Polskiego Radia oraz Fundacja Agaty Steczkowskiej zapraszają 22 kwietnia br. do Studia Lutosławskiego na kolejny koncert nie tylko dla dzieci z cyklu „Śpiewajmy z Agatą Steczkowską”. Będzie to druga część koncertu zatytułowanego „Piosenka łączy pokolenia”.

czytaj dalej »

Koncert symfoniczny | Kraków

2018-04-22

Koncerty symfoniczne organizowane przez Akademię Muzyczną w Filharmonii Krakowskiej zawsze stanowią znaczące wydarzenie na mapie kulturalnej Krakowa.

czytaj dalej »

Giuliano Carmignoli i Cappelli Gedanensis

2018-04-22

Giuliano Carmignola urodził się w Treviso, a pierwszym nauczycielem był dla niego grający na skrzypcach ojciec. Studiował też w Wenecji pod okiem Luigiego Ferro, a następnie u pedagogów takich jak Nathan Milstein i Franco Gulli w Accademia Chigiana w Sienie oraz u Henryka Szerynga w Konserwatorium G

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl