1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-04-20

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

31. edycja festiwalu Musica Polonica Nova już od 20 kwietnia w Narodowym Forum Muzyki!

2018-04-20

Tegoroczna, 31. edycja festiwalu Musica Polonica Nova odbędzie się od 20 do 28 kwietnia 2018 roku pod hasłem #sieć i podejmie refleksję nad wpływem internetu na sztukę i zachowania społeczne.

czytaj dalej »

SYMFONIA PASTORALNA

2018-04-20

Toruńska Orkiestra Symfoniczna zaprasza na wyjątkowy koncert podczas, którego będzie można usłyszeć jednego z najlepszych skrzypków młodego pokolenia.

czytaj dalej »

Filharmonia Łódzka - Bomsori Kim gra Czajkowskiego

2018-04-20

Podczas najbliższego koncertu symfonicznego będziemy mieli okazję podziwiać utalentowaną skrzypaczkę Bomsori Kim – w jej interpretacji zabrzmi Koncert skrzypcowy D-dur Piotra Czajkowskiego.

czytaj dalej »

POLSKA ORKIESTRA RADIOWA GRA PANUFNIKA I SZOSTAKOWICZA W NOSPR. TRANSMISJA W RADIOWEJ DWÓJCE

2018-04-20

Program 2 Polskiego Radia zaprasza w piątek 20 kwietnia do wysłuchania koncertu Polskiej Orkiestry Radiowej z sali NOSPR w Katowicach. W programie wieczoru utwory Panufnika, Szostakowicza, Williamsa i Wajnberga. Początek transmisji o godz. 19.30.

czytaj dalej »

Time for Chopin - fortepian w pierwotnym brzmieniu

2018-04-20

Od niedawna koncerty odbywające się w Time for Chopin brzmią wyjątkowo. W fortepianie Kawai, na którym grają wybitni pianiści specjalizujący się w muzyce Chopina, został zmieniony strój na ten, w którym tworzył i grał Fryderyk Chopin.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl