1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-04-19

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Ruszyła sprzedaż biletów i karnetów na 15. Święto Niemego Kina!

2018-04-19

Święto Niemego Kina od 15 lat jest stałą i rozpoznawalną pozycją na festiwalowej mapie Warszawy. Flagowe wydarzenie Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego odbędzie się w dniach 19-22 kwietnia w kinie Iluzjon przy ulicy Narbutta 50A.

czytaj dalej »

Europejska Muzyka Chóralna w Filharmonii Częstochowskiej

2018-04-19

Przejmująca, pełna emocji, zróżnicowana i wielowarstwowa – taka jest właśnie europejska muzyka chóralna, która na przestrzeni wieków rozwija się i prezentuje coraz to nowe spojrzenie na możliwości wykorzystania głosu ludzkiego.

czytaj dalej »

V Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa "Wieloznaczność dźwięku"

2018-04-19

W dniach 19-20 kwietnia 2018 roku, w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, odbywać się V Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa "Wieloznaczność dźwięku".

czytaj dalej »

Koncert z cyklu Estrada Młodych

2018-04-19

Wykonawcami kolejnego koncertu z cyklu „Estrada Młodych” będzie studenckie trio z Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.

czytaj dalej »

stARTer - prezentacje muzyczne w NCK

2018-04-19

StARTer, w stronę muzyki… to cykl koncertów prezentujących najwybitniejszych uczniów szkół muzycznych z trójmiasta, a w dalszych zamierzeniach – z województwa pomorskiego.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl