1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-03-22

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Barokowe Bajania w Filharmonii Częstochowskiej

2018-03-22

Opowieści o baroku można snuć godzinami. „Perła o nieregularnym kształcie”* to przecież epoka wielkich mistrzów.

czytaj dalej »

3. FESTIWAL MUZYKI CROSSOVER W BIELSKU-BIAŁEJ

2018-03-22

Festiwal Muzyki Crossover to muzyczne święto dla osób poszukujących nowych, niekonwencjonalnych brzmień. Pełne fuzji zróżnicowanych gatunków i rozmaitych stylistyk, gdzie język muzyczny łączy się z tańcem, kabaretem, recytacją, czy sztukami cyrkowymi i teatralnymi, tworząc oryginalne widowiska.

czytaj dalej »

Inauguracja 3. Festiwalu Muzyki Crossover

2018-03-22

Dzisiaj w sali koncertowej ZPSM im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej rozpoczął się długo oczekiwany Festiwal Muzyki Crossover. To dopiera 3 edycja festiwalu a już ma on w naszym mieście swoich miłośników.

czytaj dalej »

Koncert premierowy płyty "Roman Maciejewski Muzyka Fortepianowa" Mariusz Ciołko

2018-03-22

Roman Maciejewski to jedna z najciekawszych osobowości twórczych polskiego życia muzycznego XX wieku i prawdopodobnie najbardziej niedoceniana, co wynika w podobnym stopniu z niezależnego charakteru kompozytora, jak z powodów politycznych.

czytaj dalej »

KONCERT SEONG-JIN CHO ORAZ RAI SYMPHONY ORCHESTRA – WIDEOTRANSMISJA NA ANTENIE POLSKIEGO RADIA CHOPIN

2018-03-22

W czwartek 22 marca cyfrowe Polskie Radio Chopin zaprasza na koncert koreańskiego wirtuoza Seong-Jin Cho – laureata I nagrody XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl