1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-03-17

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Ewa Szlachcic śpiewa Jonasza Koftę i zaprasza na pierwsze koncerty

2018-03-17

„Jonasz Kofta, Co to jest miłość - wiersze i piosenki zebrane” to nowy, wykonywany akustycznie, projekt koncertowy Ewy Szlachcic prezentujący zbiór najbardziej znanych utworów poety.

czytaj dalej »

Siedem Słów Chrystusa - Koncert Pasyjny

2018-03-17

Siedem Słów Chrystusa na Krzyżu to tytuł Koncertu Pasyjnego z cyklu Muzyczne Spotkania na Wzgórzach Krzesławickich, który odbędzie się w sobotę 17 marca br. o godz. 19.00 w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego.

czytaj dalej »

"Tango" Michała Dobrzyńskiego wg Sławomira Mrożka wraca na scenę WOK

2018-03-17

Operowe libretto bazujące na poetyckim dziele, dramat, antyczny mit, biblijna przypowieść… Historia sztuki, w szczególności opery, dowodzi, że u zarania większości dzieł, ich uwertur, arii, ansambli, chórów, leżały ludzkie radości i tragedie, uczucia i emocje przelane na papier w postaci strofy, wer

czytaj dalej »

Passio - Polska Opera Królewska

2018-03-17

Utwór Józefa Elsnera z 1838 roku zabrzmi w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie już 17 marca o godz. 19. Wykonawcami będą soliści, chór i orkiestra Polskiej Opery Królewskiej pod batutą maestro Grzegorza Nowaka.

czytaj dalej »

FORTEPIAN BUCHHOLTZA – SPECJALNY KONCERT I AUDYCJA O KOPII SŁYNNEGO INSTRUMENTU CHOPINA W RADIOWEJ DWÓJCE

2018-03-17

17 marca w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbędzie się pierwsza prezentacja kopii fortepianu firmy Buchholtz – warszawskiego instrumentu Chopina.

czytaj dalej »

KONCERTY I EKSPERYMENTY Muzyczne poszukiwania młodych artystów i naukowców w Akademii Muzycznej w Łodzi

2018-03-17

Już w najbliższy weekend (17 i 18 marca 2018) Akademia Muzyczna w Łodzi zaprasza na II Muzyczne Forum Młodych Artystów i Naukowców, czyli naukowe i artystyczne prezentacje dziewięciu kół naukowych działających w Uczelni.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl