1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-03-15

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Koncert Międzyuczelnianej Orkiestry Barokowej SPLENDOR I BLASK BAROKU

2018-03-15

15 marca 2018 roku o godz. 18.00 w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu odbędzie się koncert Międzyuczelnianej Orkiestry Barokowej SPLENDOR I BLASK BAROKU. Serdecznie zapraszamy!

czytaj dalej »

Jazz na Żubardzkiej

2018-03-15

Orkiestra Jazzowa i inne zespoły studentów specjalności jazzowych Akademii Muzycznej w Łodzi wystąpią na kolejnym koncercie z cyklu Estrada Młodych. W ich wykonaniu zabrzmią standardy jazzowe największych osobowości gatunku, takich jak: Miles Davis, John Coltrane czy Chat Baker.

czytaj dalej »

Tauron Nowa Muzyka Katowice poszerza program o 17 ekscytujących artystów!

2018-03-15

Tegoroczna odsłona festiwalu ma wyjątkowo obfity i międzynarodowy charakter. Pod koniec czerwca w katowickiej Strefie Kultury nacieszymy się bogatą mozaiką barw, brzmień, i pomysłów na muzykę.

czytaj dalej »

„Rezonanse Sztuki VIII: Kto ma oczy niech słucha" – wystawa rzeźby w Narodowym Forum Muzyki

2018-03-15

W ramach wystawy zostaną pokazane prace takich artystów, jak: Maciej Albrzykowski, Marcin Berdyszak, Mariusz Białecki, Sławomir Brzoska, Jerzy Fober, Grażyna Jaskierska, Robert Kaja, Jan Kucz, Adam Myjak, Andrzej Szarek, Jan Tutaj, Piotr Twardowski, Jolanta Wagner i Marek Wagner.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl