1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2017-12-17

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Adwentowy koncert Scholi Gregoriańskiej w Klasztorze w Łodzi – Łagiewnikach

2017-12-17

Podczas koncertu z cyklu „Akademia Muzyczna w Starym Klasztorze” wystąpi żeńska Schola Gregoriańska Studium Muzyki Kościelnej Archidiecezji Łódzkiej pod dyrekcją Bogny Bohdanowicz.

czytaj dalej »

Warszawska opera Kameralna - nadzwyczajne wydarzenie - Benjamin Britten – The Rape of Lucrece – występ specjalny Sankt-Petersburg Chamber Opera

2017-12-17

O Brittenie mówi się i pisze, jako o kompozytorze-Angliku, pierwszym po Purcellu, który zyskał światowe uznanie.

czytaj dalej »

"Herr Thaddäus" Pawła Mykietyna | PRAWYKONANIE

2017-12-17

Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku prawykonanie utworu kompozytora związanego z Polskim Wydawnictwem Muzycznym!

czytaj dalej »

Koncert Niespodzianka dla Słuchaczy Dwójki

2017-12-17

Program 2 Polskiego Radia zaprasza 17 grudnia br. o godz. 18 do Studia Lutosławskiego na koncert „niespodziankę” w wykonaniu Joanny Halszki Sokołowskiej i Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Michała Klauzy.

czytaj dalej »

Zostań Mikołajem Mikołaja - koncert charytatywny w Time for Chopin

2017-12-17

W najbliższą niedzielę 17 grudnia o godz. 18.00 zespół Time for Chopin podzieli się pięknem płynącym z muzyki w niecodzienny sposób. W Starej Galerii Związku Polskich Artystów Fotografików przy placu Zamkowym 8 odbędzie się koncert charytatywny dla Mikołaja Muchowskiego.

czytaj dalej »

Koncert Akademicki. Ludwig van Beethoven, Wszystkie Sonaty na skrzypce i fortepian cz. I

2017-12-17

Katedra Skrzypiec i Altówki oraz Koło Naukowe Skrzypków Akademii Muzycznej w Krakowie zapraszają na pierwszy z cyklu koncertów poświęconych wszystkim sonatom na fortepian i skrzypce Ludwiga van Beethovena.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl