1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2017-12-13

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Wolfgnag Amadeus Mozart - "Requiem" | Warszawska Opera Kameralna

2017-12-13

Stało się tradycją, że artyści Warszawskiej Opery Kameralnej upamiętniają datę 13 grudnia - rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, najpiękniejszym dziełem-mszą żałobną, słynnym Mozartowskim "Requiem ".

czytaj dalej »

Spotkanie autorskie z prof. drem hab. Jackiem Niedzielą-Meirą i promocja książki "Jam session" | Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

2017-12-13

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu zaprasza na spotkanie autorskie z prof. drem hab. Jackiem Niedzielą-Meirą i promocję jego najnowszej książki Jam session opublikowanej przez Wydawnictwo AMKL.

czytaj dalej »

Koncert "Molinella Ocarina Group"

2017-12-13

Założycielem Molinella Ocarina Group jest znany flecista Emiliano Bernagozzi, który sam gra na okarynie, a oprócz tego pełni funkcję dyrektora artystycznego i realizuje wszystkie aranżacje wykonywanych przez zespół utworów.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl