1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2017-12-08

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

III Międzynarodowy Festiwal Muzyki im. Profesora Józefa Świdra

2017-12-08

W tym roku w dniach 8-10 grudnia odbędzie się na Śląsku III edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki im. Profesora Józefa Świdra. Dwie poprzednie edycje cieszyły się olbrzymim powodzeniem, przy dużym zainteresowaniu mediów.

czytaj dalej »

Szymon Nidzworski Project feat. Andrzej Seweryn - Behind Your Eyelids / album + koncert premierowy

2017-12-08

8.12.2017 roku będzie miała miejsce premiera albumu „Szymon Nidzworski Project feat. Andrzej Seweryn – Behind Your Eyelids”. Towarzyszył jej będzie wyjątkowy koncert, na który już dziś zapraszamy.

czytaj dalej »

Warszawska Opera Kameralna | światowa prapremiera opery "Tango" Michała Dobrzyńskiego

2017-12-08

„Tango” Sławomira Mrożka, to bezspornie jedna z najcenniejszych pereł polskiego dramatu, która w swojej dwuznaczności, ponadczasowości, stanowi materiał wręcz wymarzony do eksperymentu z formą i konwencją.

czytaj dalej »

Adwentowy koncert organowy

2017-12-08

Wystąpi Rościsław Wygranienko (Warszawa), laureat i juror międzynarodowych konkursów organowych, dyrektor muzyczny Kościoła Anglikańskiego w Polsce. W programie: utwory maryjne (St. Moniuszko, H. Miłek, F. Nowowiejski) oraz poświęcone tematowi życia i śmierci (D. Buxtehude, Ch. F. Witt, M. Musorgski

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl