1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2017-11-15

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Baroque Collegium 1685 zaprezentuje Kantaty Bacha

2017-11-15

Międzynarodowy zespół Baroque Collegium 1685, założony i prowadzony przez muzykolog i dyrygent Agnieszkę Żarską, wyrusza w trasę koncertową za Kantatami J.S.Bacha . W programie koncertów znajdą się Kantaty Jana Sebastiana Bacha: Ich freue mich in dir BWV 133, Liebster Immanuel Herzog der Frommen BW

czytaj dalej »

Arcydzieła muzyki kameralnej

2017-11-15

W odrestaurowanym Pałacu Akademii Muzycznej wystąpią artyści tworzący Paul Kletzki Quartet: skrzypaczki Magdalena Fender i Dominika Przech, altowiolistka Róża Wilczak-Płaziuk oraz wiolonczelista Robert Fender, związani z Katedrą Instrumentów Smyczkowych Akademii Muzycznej w Łodzi.

czytaj dalej »

Legendarna książka dla dzieci

2017-11-15

„Bajka o Piosence i nutkach” to historia siedmiorga Dzieci-Nutek, których imiona i przygody służą dydaktyce nauczania nazw literowych nut.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl