1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2017-11-05

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Jean-Baptiste Lully "ARMIDE" - inauguracja IXFestiwalu Oper Barokowych w Warszawskiej Operze Kameralnej

2017-11-05

Spektakl, w reżyserii wybitnej mistrzyni opery barokowej – Dedy Cristiny Colonny – jest koprodukcją z Kammerakademie Potsdam, Innsbrucker Festwochen der Alten Musik oraz Centre de Musique Baroque de Versailles. Scenografię przygotuje Francesco Vitali a choreografii - Deda Cristina Colonna.

czytaj dalej »

Koncert promocyjny płyty „Polonaise” 300 lat Poloneza w kulturze europejskiej

2017-11-05

Agencja Muzyczna Polskiego Radia i Narodowe Centrum Kultury zapraszają 5 listopada br. o godz. 19 do Studia im. Witolda Lutosławskiego na koncert promocyjny płyty „Polonaise” w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Kaliskiej pod dyrekcją Adama Klocka, której towarzyszyć będą znakomici młod

czytaj dalej »

Kwartet smyczkowy EQUILIBRIUM na instrumentach historycznych

2017-11-05

W niedzielę 5 listopada w Studiu Koncertowym Radia Katowice zainauguruje działalność nowy zespół na muzycznej mapie Katowic - Kwartet smyczkowy EQUILIBRIUM, grający na instrumentach historycznych.

czytaj dalej »

Listopad we wrocławskiej Akademii Muzycznej

2017-11-05

Newsletter Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu (11/2017)

czytaj dalej »

Miesiąc Moniuszki w Teatrze Wielkim w Łodzi: „Straszny Dwór” i „Halka”

2017-11-05

Listopad 2017 roku w Teatrze Wielkim w Łodzi zdecydowanie należy do Stanisława Moniuszki. W tym miesiącu – historycznie ważnym dla narodu polskiego – łódzka publiczność ma okazję zapoznać się z dwoma wybitnymi dziełami rodzimego kompozytora, które określa się mianem oper narodowych.

czytaj dalej »

Niedzielna premiera opery "Armide" Jeana-Baptisty Lully w Warszawskiej Operze Kameralnej

2017-11-05

W niedzielny wieczór, 5 listopada, w Warszawskiej Operze Kameralnej, odbyła się polska prapremiera legendarnej opery „Armide” Jeana-Baptisty Lully.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl