1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2017-10-27

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

4. Międzynarodowy Festiwal Chórów i Orkiestr w Wiedniu

2017-10-27

Niewiele jest miast, które posiadają tak szeroką ofertę kulturalną jak stolica Austrii. Wystarczy wspomnieć Filharmoników Wiedeńskich, Wiedeński Chór Chłopięcy, Wiedeńską Operę Narodową czy niezliczone muzea mieszczące się w tym mieście.

czytaj dalej »

Soundedit ’17 – I ty zostaniesz Numanoidem

2017-10-27

Festiwal Soundedit od początku istnienia przedstawia i przybliża wszelkie aspekty związane z muzyką i jej produkcją. Do ogłoszonych już występów - Skalpel i Michael Nyman - dołączają zatem nowi goście.

czytaj dalej »

Reqiuem W.A. Mozart, Kantaty M. Cynk

2017-10-27

Toruńska Orkiestra Symfoniczna zaprasza na wyjątkowy koncert na którym usłyszymy jeden z najpopularniejszych utworów sakralnych Reqiuem W.A. Mozarta oraz dwie kantaty toruńskiej kompozytorki w tym prapremierę kantaty upamiętniającą podpisanie II pokoju toruńskiego.

czytaj dalej »

SŁUCHY - koncerty do zwiedzania - 27.10 w Królikarni

2017-10-27

Już 27 października w warszawskiej Królikarni rozpocznie się cykl koncertów do zwiedzania pt. SŁUCHY. Podczas nich będzie można oglądać, słuchać, zmieniać dystans do muzyki i wykonawców. Tegoroczne Słuchy skupione są na relacji muzyka – przestrzeń – światło. Podczas Koncertów do Zwiedzania będziemy

czytaj dalej »

Marta Ptaszyńska PRAWYKONANIE Koncertu na fortepian i orkiestrę

2017-10-27

27 października w Kaliszu odbędzie się prawykonanie „Koncertu na fortepian i orkiestrę” Marty Ptaszyńskiej. Orkiestrę Filharmonii Kaliskiej poprowadzi Natalia Ponomarchuk. Partię solową wykona Clare Hammond.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl