1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2017-06-04

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Orkiestra Solistów Wiedeńskich w Radomsku

2017-06-04

Podczas tegorocznych Dni Radomska, które odbędą się w dniach 1-4 czerwca, wystąpią nie tylko zespoły muzyki popularnej, ale również Orkiestra Solistów Wiedeńskich pod dyrekcją Piotra Gładkiego. Muzyk naukę gry na skrzypcach rozpoczął w swoim rodzinnym mieście, w Radomsku.

czytaj dalej »

Koncert Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia AMADEUS

2017-06-04

Agencja Muzyczna Polskiego Radia i Orkiestra Kameralna Polskiego Radia AMADEUS zapraszają 4 czerwca br. o godz. 19 do Studia Lutosławskiego na koncert...

czytaj dalej »

Wiedeńczycy zainaugurują Theatrum Musicum!

2017-06-04

Tym razem na scenie Filharmonii Krakowskiej w ramach cyklu Wiedeńczycy z Sinfoniettą pojawi się aż trzech Filharmoników Wiedeńskich: harfistka Anneleen Lenaerts, flecista Dieter Flury i klarnecista Johann Hindler.

czytaj dalej »

Opera dla dzieci – Brzydkie kaczątko | Leo Festival 2017

2017-06-04

Po raz kolejny w ramach Leo Festiwalu szczególną uwagę zwracamy na twórczość dla dzieci i współpracę z najmłodszymi artystami. Tym razem okazją do tego staje się opera Brzydkie kaczątko, stworzona przez młodych i specjalnie dla młodych, której wykonanie zainaugurowało ubiegłoroczną, VIII edycję fest

czytaj dalej »

"Standardy jazzowe"

2017-06-04

4 czerwca 2017 o godzinie 19:00, w Strażnicy Kultury znajdującej się w Świątnikach Górnych odbędzie się koncert zatytułowany "Standardy jazzowe".

czytaj dalej »

Wiener Solisten Orchester pod dyrekcją Piotra Gładkiego 4 czerwca w Radomsku

2017-06-04

Na początku czerwca w Radomsku odbędzie się koncert Wiener Solisten Ochester pod dyrekcją pochodzącego z Radomska skrzypka i dyrygenta Piotra Gładkiego.

czytaj dalej »

Koncert z okazji Dnia Dziecka - ŚPIEWAJĄCA LOKOMOTYWA - 4 czerwca, godz.: 16:00 | CKK Jordanki

2017-06-04

Toruńska Orkiestra Symfoniczna zaprasza na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Dziecka – „Śpiewająca Lokomotywa”.

czytaj dalej »

Portrety Romantyków: Edward Grieg

2017-06-04

Przed nami ostatnie w tym roku akademickim wielkie wydarzenie artystyczne przygotowane przez Katedrę Fortepianu Akademii Muzycznej w Krakowie. Mowa tutaj o cyklu zatytułowanym "Portrety Wielkich Romantyków".

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl