1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2017-06-02

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Pardon, To Tu przy Nowym Teatrze w czerwcu 2017

2017-06-02

Od maja do końca września Pardon, To Tu ma pod opieką letnią klubokawiarnię i Świetlicę Nowego Teatru. Będziemy organizować tu koncerty i bezpłatne warsztaty plastyczne dla dzieci. Przez 5 miesięcy zapraszamy was na wydarzenia z pogranicza free jazzu, awangardy, popu, elektroniki etc.

czytaj dalej »

Koncerty zespołu Extempore

2017-06-02

W najbliższy piątek, 2. czerwca o godz. 18.00 zespół Extempore w poszerzonym składzie wystąpi, towarzysząc Zespołowi Śpiewaków Miasta Katowice „Camerata Silesia” podczas koncertu w Kościele Ewangelickim organizowanym w ramach obchodów 500-lecia Reformacji.

czytaj dalej »

Zakończenie Sezonu Artystycznego już w piątek!

2017-06-02

W tym roku Polska Filharmonia Bałtycka kończy Sezon Artystyczny już 2 czerwca. Koncert, który rozpocznie się o godzinie 19:00 będzie równocześnie I Koncertem Promenadowym i zainauguruje Gdańskie Lato Muzyczne!

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl