1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2017-05-26

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Nowy Świat 44 Live Music - STANISŁAW I JULIA ŁOPUSZYŃSCY - DIARY OF HARPSICHORD

2017-05-26

"Diary of harpsichord" to przepiękna muzyczna podróż malowana dźwiękami dwóch wspaniałych, klasycznych, choć rzadko ostatnio oglądanych i słuchanych instrumentów: klawesynu i harfy.

czytaj dalej »

PIOSENKOWANIE na Dzień Matki / koncert w Akademii Muzycznej w Łodzi

2017-05-26

Koncert „Piosenkowanie” w wykonaniu studentów specjalności wokalistyka estradowa to eklektyczne połączenie różnych stylów i emocji: pierwszą część zdominuje piosenka aktorska, drugą – muzyka rozrywkowa.

czytaj dalej »

„Ucho do klasyki. Fryderyk Chopin” - klasyka z anegdotami dla dzieci // Premiera 26 maja!

2017-05-26

„Ucho do klasyki” to najnowsza seria książek z płytami, która w przystępny sposób przybliża dzieciom utwory i postaci największych kompozytorów.

czytaj dalej »

„SŁOŃCE ZAKLĘTE W DŹWIĘKACH HISZPANII I WŁOCH”

2017-05-26

Program płyty obrazuje ukryty w formach i rytmach temperament muzyki hiszpańskiej i włoskiej. Obejmuje on „perełki repertuarowe” – niejednokrotnie nieznane i rzadko wykonywane utwory, odnalezione przez zespół w europejskich bibliotekach i muzeach.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl