1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2017-05-23

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Pieśni Rachmaninowa

2017-05-23

Radio Dla Ciebie przy współpracy z Ministerstwem Kultury Luksemburga oraz Agencja Muzyczna Polskiego Radia zapraszają 23 maja br. o godz. 19 do Studia Koncertowego im. Witolda Lutosławskiego na „Pieśni Sergiusza Rachmaninowa” w wykonaniu Alexandra Anisimova (bas) i Beaty Szałwińskiej (fortepian).

czytaj dalej »

Koncert z cyklu: Fortepian +

2017-05-23

Foretpian + to cykl koncertów kameralnych z fortepianem w roli głównej, jakie organizowane są w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu.

czytaj dalej »

Recital chopinowski Kevina Kennera

2017-05-23

Amerykański pianista Kevin Kenner, znany polskiej publiczności jako laureat najwyższej nagrody podczas Konkursu Chopinowskiego w Warszawie w 1990 roku, wystąpi z recitalem pianistycznym w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi (ul. Żubardzka 2a).

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl