1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2017-05-12

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

XIX Festiwal i XVII Konkurs Sztuki Wokalnej im. Ady Sari

2017-05-12

Festiwal zainaugurowany zostanie 12 maja 2017 roku koncertowym wykonaniem opery Rycerskość wieśniacza Pietro Mascagniego.

czytaj dalej »

"Młodzi dla Jane Stirling"

2017-05-12

W przeszłości jest przyszłość, a w młodych nadzieja. W tym duchu, czterech młodych artystów oddaje hołd Jane Stirling poprzez wybrane dzieła Wielkich Romantyków – muzykę Fryderyka Chopina i poezję Cypriana Norwida, Juliusza Słowackiego i Sir Waltera Scotta.

czytaj dalej »

Carnival | Rejs musicalowym statkiem

2017-05-12

Studenci wszystkich trzech roczników specjalności musical Akademii Muzycznej w Łodzi wystąpią w spektaklu „Carnival”. W trakcie przedstawienia zaśpiewają fragmenty ze znanych musicali (solo, w duetach i tercetach) z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego.

czytaj dalej »

Muzyczne Forum Młodych Naukowców i Artystów | koncerty, prezentacje, spotkania

2017-05-12

Forum odbędzie się w dniach 12-14 maja i będzie prezentacją studenckich kół naukowych działających w Akademii Muzycznej w Łodzi oraz doktorantów tej uczelni. Wszystkie wydarzenia odbędą się w Sali Kameralnej Akademii Muzycznej przy al. 1 Maja 4. Wstęp wolny.

czytaj dalej »

NOSPR | Festiwal Kultura Natura 2017

2017-05-12

Już w najbliższy piątek, 12 maja, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia zainauguruje trzecią edycję Festiwalu Katowice Kultura Natura. W tym roku w doborze repertuaru rada programowa festiwalu kierowała się motywem przewodnim – Ziemia.

czytaj dalej »

Wygraj gitarę podczas Guitar Masters Camp

2017-05-12

Na uczestników tegorocznej edycji Guitar Masters Camp czeka wiele niespodzianek.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl