1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2017-04-22

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Muzyka filmowa ze Spider-Mana, Iron Mana i Batmana w jednym miejscu na żywo po raz pierwszy w Polsce!

2017-04-22

Fani muzyki filmowej będą mieli niepowtarzalną okazję posłuchać ulubionych superbohaterskich hitów, które w takim zestawie prezentowane będą premierowo.

czytaj dalej »

„Wieczór Wirtuozów” w Elbląskiej Orkiestrze Kameralnej

2017-04-22

Koncert „Wieczór Wirtuozów” (22 kwietnia 2017 r. godz.19:00) będzie spotkaniem z Krzysztofem Jakowiczem i Jakubem Jakowiczem, ojcem i synem. Artyści wystąpią w szczególnym koncercie, podczas którego zagrają repertuar na dwoje skrzypiec.

czytaj dalej »

BNO w smyczkowej batalii

2017-04-22

W sobotę, 22 kwietnia w koncercie z cyklu Wielcy Koncertmistrzowie, Baltic Neopolis Orchestrze towarzyszył będzie znakomity norweski skrzypek Terje Tønnesen, pierwszy koncertmistrz orkiestry Filharmonii w Oslo. To będzie prawdziwa bitwa – na pięciolinii, na smyczki, na klucze wiolinowe, na nuty i pa

czytaj dalej »

Stave Nash & Turntable Orchestra | Koncert promocyjny płyty „Out of Fade”

2017-04-22

Agencja Muzyczna Polskiego Radia i TheQ Entertainment zapraszają 22 kwietnia br. o godz. 20 do Studia Lutosławskiego na niezwykły koncert Stave Nash & Turntable Orchestra, promujący album „Out of Fade”.

czytaj dalej »

Dire Straits Symfonicznie | sobota - 22 kwietnia | Toruń

2017-04-22

Piosenki legendarnego brytyjskiego zespołu, mającego rzesze wiernych fanów w Polsce, zyskały nowe, bijące energią brzmienie. To projekt gdzie dwa, pozornie odległe światy - muzyki rockowej i symfonicznej - spotykają się po to by bogactwem i pełnią brzmienia zadowolić nawet najbardziej wymagających s

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl