1. Start
  2. Artykuły
  3. Polecamy
muzyczny.pl największy wybór instrumentów muzycznych: gitary, perskuje, pianina, światła, dj i wiele innych.
ARTYKUŁY - Polecamy

Artykuły - Polecamy


szukaj w artykułach:

FESTIWAL OBRAZY Z CONRADA | KONCERT FINAŁOWY

2017-11-26

Muzyka Krzesimira Dębskiego, Adriana Williamsa, Jarosława Siwińskiego i Adama Porębskiego skomponowana na motywach dzieł Józefa Teodora Konrada Korzeniowskiego, czyli warszawski finał ogólnopolskiego Festiwalu „Obrazy z Conrada” już w niedzielę 26 listopada.

czytaj dalej »

III Międzynarodowy Festiwal Muzyki im. Profesora Józefa Świdra

2017-12-08

W tym roku w dniach 8-10 grudnia odbędzie się na Śląsku III edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki im. Profesora Józefa Świdra. Dwie poprzednie edycje cieszyły się olbrzymim powodzeniem, przy dużym zainteresowaniu mediów.

czytaj dalej »

Oficjalne otwarcie CHOPIN POINT

2017-11-20

Wielkie otwarcie CHOPIN POINT WARSAW już 14 listopada! Muzycznie, ciekawie, nowocześnie – poznaj młodego Fryderyka w nowym miejscu na kulturalnej mapie Warszawy.

czytaj dalej »

Legendarna książka dla dzieci

2017-11-15

„Bajka o Piosence i nutkach” to historia siedmiorga Dzieci-Nutek, których imiona i przygody służą dydaktyce nauczania nazw literowych nut.

czytaj dalej »

Jubileuszowy AŻ Festiwal

2017-11-24

Już po raz piąty Akademia Muzyczna w Łodzi zaprasza na AŻ Festiwal do Sali Koncertowej przy ul. Żubardzkiej – zgodnie z nazwą A-Ż – Akademia na Żubardzkiej.

czytaj dalej »

Arte dei Suonatori - listopadowa trasa koncertowa

2017-11-20

Orkiestra Arte dei Suonatori zaprasza na kolejne koncerty. W listopadzie odbędzie się 5 koncertów w ramach festiwalu Muzyka Dawna - Persona Grata z tym samym programem zatytułowanym „Szkiełkiem i okiem”.

czytaj dalej »

Bartłomiej Pękiel - OPERA OMNIA

2017-11-19

Po wielu, wielu latach, pierwszy raz w historii, zespół OCTAVA ensemble postanawia przywrócić zapomnianą twórczość Pękiela stawiając ją w nowym, jaśniejszym świetle.

czytaj dalej »

"Przywrócić pamięci – spotkania z muzyką kameralną i solową Szymona Laksa"

2017-11-10

Szymona Laksa (1901-1983) uratowała od niechybnej śmierci jego znajomość muzyki: był najpierw skrzypkiem, potem dyrygentem orkiestry w Auschwitz-Birkenau. Opisał to w swojej książce „Gry oświęcimskie”.

czytaj dalej »

Festiwal „Obrazy z Conrada” | Leszno

2017-11-09

Najmłodszy kompozytor Festiwalu „Obrazy z Conrada” Adam Porębski i jego muzyczna interpretacja fragmentów powieści Josepha Conrada „Smuga cienia” w wielkopolskim Lesznie.

czytaj dalej »

Gruppo di Tempera „Polish Music for Winds and Piano”

2017-11-17

Sześć osób, sześć charakterów, sześć zupełnie różnych osobowości i jedna wielka muzyczna pasja. Sześcioro wybitnych artystów, związanych z czołowymi instytucjami muzycznymi w Polsce, których połączyła przyjaźń, wspólne brzmienie i chęć spełnienia marzeń na polu muzyki kameralnej.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/83
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl