1. Start
  2. Artykuły
  3. Polecamy
muzyczny.pl największy wybór instrumentów muzycznych: gitary, perskuje, pianina, światła, dj i wiele innych.
ARTYKUŁY - Polecamy

Artykuły - Polecamy


szukaj w artykułach:

Koncert finałowy | Festiwal Muzyki Dawnej

2017-05-21

Bilety na występy tej Artystki są rozchwytywane z prędkością operowych koloratur, z których słynie na całym Świecie. Szczeciński Festiwal Muzyki Dawnej zabiegał o Nią od dawna i czekał na to wydarzenie od dziesięciu lat.

czytaj dalej »

Time for Chopin - wieczorne bezpłatne koncerty podczas Nocy Muzeów

2017-05-20

W ramach Nocy Muzeów, która odbędzie się 20 maja, w ramach inicjatywy Time for Chopin odbędzie się 5 bezpłatnych 20-minutowych recitali chopinowskich. Od godziny 19.30 co pół godziny pianiści zagrają najpiękniejsze utwory Fryderyka Chopina.

czytaj dalej »

ANNUM Festival rzeczywistość | 4 PORY ROKU HD

2017-06-17

Widowisko multimedialne z wizualizacjami kreowanymi na żywo na przestrzennym ekranie do muzyki Antonio Vivaldiego. Połączenie muzyki dawnej i najnowszych technik wizualnych.

czytaj dalej »

World Accordion Day

2017-05-10

10 maja 2017 r. w Gdańsku po raz kolejny odbędzie się "Światowy Dzień Akordeonu" w rocznice ustalenia patentu Cyryla Demiana. W tym roku organizatorzy przewidzieli prelekcje oraz koncert.

czytaj dalej »

WORLD ORCHESTRA Symfonia LECH, CZECH i RUS/album

2017-04-24

Prezentowana Symfonia „LECH, CZECH i RUS” jest zapisem premierowego koncertu, który odbył się 9 lipca 2016 roku w Sali Filharmonii NOSPR w Katowicach z okazji 1050-lecia Chrztu Polski. Kompozytorem jest Grzech Piotrowski, orkiestrę poprowadził dyrygent Alexander Humala.

czytaj dalej »

110. rocznica urodzin Jerzego Drozda | Społeczne Ognisko Muzyczne w Wiśle

2017-04-19

18 kwietnia 2017 r. w Kościele Ewangelicko-Augsburgskim w Wiśle, odbył się wspaniały koncert, upamiętniający 110 rocznicę urodzin wybitnego pedagoga, muzyka, śpiewaka, organizatora życia muzycznego, wielkiego miłośnika Ziemi Cieszyńskiej i Wiślańskiej Jerzego Drozda.

czytaj dalej »

Światowa premiera Superheroes in concert już za trzy tygodnie w TAURON Arenie Kraków!

2017-04-08

Superheroes in concert to w pierwszej kolejności koncert z muzyką filmową na żywo. Nigdy jeszcze nie zdarzyło się, aby muzyka z tych wybranych filmów była prezentowana podczas jednego koncertu - blisko 90 minut oryginalnych utworów po raz pierwszy w takim superbohaterskim zestawie.

czytaj dalej »

Konkurs | Antonio Caldara - Maddalena ai piedi di Cristo / Magdalena u stóp Chrystusa

2017-03-31

Oratorium Antonio Caldary traktuje o odwiecznych moralnych dylematach wyboru kierunku drogi życia doczesnego. Główną bohaterką jest Maria Magdalena, która prowadzi wewnętrzną walkę o zachowanie swej duszy w czystości i oddanie miłości Bogu.

czytaj dalej »

AKWAFORTE | Koncert premierowy płyty Zęby Wieloryba Marcina Dutki oraz wernisaż akwareli artysty

2017-04-06

Już 6.04.2017 o godz. 20.00 w Kawiarni Nowy Świat Muzyki (Warszawa, ul. Nowy Świat 63) odbędzie się koncert premierowy płyty Marcina Dutki zatytułowanej Zęby Wieloryba oraz wernisaż prac akwareli artysty.

czytaj dalej »

Zobacz jak uczą gry na instrumencie profesorowie Oxfordu!

2017-03-22

Z czym kojarzy Ci się Oxford? Nauka języka, słowniki, jeden z najsławniejszych Uniwersytetów na świecie? A chcesz studiować na Oxfordzie? Poznać tamtejszych profesorów i wykładowców? To jest możliwe! I co więcej - na Oxfordzie uczą również muzyki i gry na instrumencie! Masz otwartą drogę >>>

czytaj dalej »
« poprzednia 1/78
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl