1. Start
  2. Artykuły
  3. Polecamy
ARTYKUŁY - Polecamy

Artykuły - Polecamy


szukaj w artykułach:

Maksymiuk. Koncert na dwoje. Już na DVD i Blu-ray

2019-10-04

Dyrygent Jerzy Maksymiuk i jego żona Ewa tworzą szczególny związek. Charyzmatyczny maestro, czasem genialny, czasem szalony, żyje wyłącznie w świecie swoich partytur. W życiu codziennym jest zagubiony i bezradny. To Ewa opiekuje się Jerzym i jest mu absolutnie niezbędna...

czytaj dalej »

Jubileuszowy XX Festiwal Kameralny organizowany przez TiFC – Koło w Gdańsku

2019-10-15

Zespół złożony z młodych pedagogów Gdańskiej Akademii Muzycznej powstał w 2017 roku, jako wyraz poszukiwań i połączenie doświadczeń zebranych przez członków zespołu na różnych płaszczyznach aktywności artystycznej.

czytaj dalej »

WARSZTATY IMPROWIZACJI DLA DZIECI „OPOWIEDZ MI BAJKĘ”

2019-09-28

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty improwizacji dla dzieci „Opowiedz mi bajkę”, podczas których najmłodsi będą uczyć się, bawić się i improwizować w towarzystwie świetnych muzyków i niezwykłych książek.

czytaj dalej »

Muzyka w Świątyniach | Częstochowa

2019-09-23

„Muzyka w Świątyniach” to wyjątkowa, mistyczna podróż w czasie, odbywająca się przy kojących dźwiękach sakralnej muzyki chóralnej. Każdy z koncertów – unikatowy i niepowtarzalny, przenosić będzie publiczność w świat historii, która namacalna jest we wnętrzach niezwykłych częstochowskich świątyń.

czytaj dalej »

X Jubileuszowy Festiwal Na Gotyckim Szlaku 2019 | Finał Szczecin

2019-09-22

Serdecznie zapraszamy na ostatni akord lata – finał X Jubileuszowego Letniego Festiwalu Na Gotyckim Szlaku 2019.

czytaj dalej »

Kompozytorzy z Japonii, Wielkiej Brytanii i Włoch laureatami Konkursu Kompozytorskiego im. Grażyny Bacewicz

2019-09-05

W czwartek 5 września 2019 roku w Akademii Muzycznej w Łodzi zakończyły się obrady jury 6. Międzynarodowego Konkursu Kompozytorskiego im. Grażyny Bacewicz.

czytaj dalej »

Operowy rarytas na Barokowych Eksploracjach w Szczawnicy

2019-08-23

W ramach Barokowych Eksploracji 2019 odbyła się polska premiera opery pasticcio „Praga nascente da Libussa e Primislao” z librettem Antonia Denziego i muzyką Antonia Vivaldiego. Wydarzenie miało miejsce w Dworku Gościnnym w Szczawnicy i przyciągnęło nadkomplet publiczności.

czytaj dalej »

Carmen – prolog XI edycji Festiwalu „Muzyka na Szczytach”

2019-09-07

Stowarzyszenie im. Mieczysława Karłowicza – organizator Międzynarodowego Festiwalu „Muzyka na Szczytach” – zaprasza na 11. edycję Festiwalu, który potrwa w Zakopanem od 7 do 14 września.

czytaj dalej »

Operowa premiera w Szczawnicy

2019-08-20

Już 20 sierpnia w Dworku Gościnnym prawdziwa gratka dla melomanów – polska premiera opery „Praga nascente da Libussa e Primislao” w wykonaniu artystów z Czech, pod dyrekcją Marka Strynčla.

czytaj dalej »

BISMA Bacewicz International Summer Music Academy

2019-08-19

Dokładnie przez tydzień łódzka Akademia Muzyczna gościć będzie młodych pianistów z całego świata. A to za sprawą organizowanych przez uczelnię i Stretto Music Foundation międzynarodowych kursów pianistycznych Bacewicz International Summer Music Academy.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/104
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl