1. Start
  2. Artykuły
  3. Informacje o portalu
ARTYKUŁY - Informacje o portalu

Artykuły - Informacje o portalu

W tym dziale będziemy pisać o naszych celach (zrealizowanych i niezrealizowanych), sukcesach, problemach, planach. Odpowiadać na Wasze pytania, sugestie.
szukaj w artykułach:

„ROMAN MACIEJEWSKI MUZYKA FORTEPIANOWA” DUX 1410

2017-12-22

Roman Maciejewski to jedna z najciekawszych osobowości twórczych polskiego życia muzycznego XX wieku i prawdopodobnie najbardziej niedoceniana, co wynika w podobnym stopniu z niezależnego charakteru kompozytora, jak i z powodów politycznych.

czytaj dalej »

Time for Chopin świętuje pierwszy rok działalności

2017-06-28

Rok temu odbył się pierwszy koncert w ramach projektu Time for Chopin. Ambitnym planem organizatorów było stworzenie w Warszawie miejsca, w którym każdego dnia można wysłuchać dzieł Fryderyka Chopina w wykonaniu wybitnych pianistów.

czytaj dalej »

CameralMusic.pl partnerem RMF Classic

2012-03-16

Nasz portal staje się co raz częściej zauważany i doceniany. Odczuwamy to już nie tylko dzięki Waszym likeom i komentarzom, ale również dzięki wielu propozycjom współpracy, patronatu nad wydarzeniami i nagraniami, emailami od osób które chciałyby się zaangażować w rozwój serwisu.

czytaj dalej »

Po co jest „CameralMusic”?

2011-10-15

Muzyka kameralna tradycyjnie przeznaczona była do wykonywania w komnatach dworskich, obecnie rozwój technologii najpierw sprzętu grającego, teraz internetu spowodował, że w naszych komnatkach (nawet jeżeli mają 2x3m jak moja) możemy posłuchać każdej muzyki.

czytaj dalej »

Dlaczego muzyka klasyczna?

2011-10-15

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl