1. Start
  2. Artykuły
  3. Muzycy, dyrygenci, orkiestry, zespoły
muzyczny.pl największy wybór instrumentów muzycznych: gitary, perskuje, pianina, światła, dj i wiele innych.
ARTYKUŁY - Muzycy, dyrygenci, orkiestry, zespoły

Artykuły - Muzycy, dyrygenci, orkiestry, zespoły

W tym dziale znajdziesz sylwetki artystów i zespołów biorących udział w wydarzeniach muzycznych opisywanych w CameralMusic.pl

szukaj w artykułach:

Gregory Porter

2017-04-25

Niewiele brakowało, by Porter, stypendysta Uniwersytetu w San Diego, poświęcił się karierze sportowej. Na szczęście dla swoich fanów, zamiast futbolu amerykańskiego wybrał śpiewanie.

czytaj dalej »

Georgiy Lomakov - wiolonczela

2016-10-17

GEORGIY LOMAKOV pochodzi z Odessy, rodzinnego miasta wielu znakomitych muzyków. W wieku sześciu lat rozpoczął naukę gry na wiolonczeli u Walentyny Balon-Rymaszewskiej.

czytaj dalej »

Błażej Goliński – wiolonczela

2016-10-17

W roku 2002 z wyróżnieniem ukończył Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie wiolonczeli prof. Romana Sucheckiego. Uczestnik Mistrzowskich Kursów Interpretacji oraz Lekcji Mistrzowskich.

czytaj dalej »

Atsuko Koga – flet

2016-10-17

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

czytaj dalej »

ORKIESTRA SINFONIA VARSOVIA

2015-12-16

…są cudowni, są jedną z najlepszych orkiestr nie tylko w Polsce. Pierwsza klasa – Martha Argerich, 23 sierpnia 2009

czytaj dalej »

JAN MRÁČEK

2015-11-10

Od 2003 roku Jan Mráček uczył się w Praskim Konserwatorium, pod okiem Profesora Jiřego Fišera. Szkołę ukończył z wyróżnieniem w 2013 roku i zaczął odnosić pierwsze sukcesy, m.in. debiutował w serii koncertów Young Talent, prezentującej młodych artystów w legendarnej sali koncertowej Rudolfinum Conce

czytaj dalej »

Dariusz S. Wójcik - bas

2015-08-02

Do swoich niewątpliwych sukcesów artysta zalicza występ na nowojorskim Broadwayu w polskojęzycznej wersji musicalu "Jesus Christus Superstar" A. L.Webbera.

czytaj dalej »

Mikołaj Stroiński - kompozytor

2015-07-15

Obok komponowania muzyki telewizyjnej i filmowej Mikołaj Stroiński z sukcesami komponuje ścieżki do popularnych gier video. Ostatnim, znaczącym projektem, jest muzyka do trzeciej części sagi o Wiedźminie – „Wiedźmin 3: Dziki Gon”.

czytaj dalej »

Baltic Neopolis Quartet

2015-07-10

Zespół powstał w 2008 roku z inicjatywy muzyków- solistów szczecińskiej Baltic Neopolis Orchestra – absolwentów wyższych uczelni muzycznych w Berlinie, Londynie, Wrocławiu i Szczecinie.

czytaj dalej »

The Transcription Ensemble

2015-07-10

Trio The Transcription Ensemble zostało założone w 2007 roku przez Yorgosa Kandylidisa, Christosa Grimpasa i Nikosa Zafranasa. Regularnie koncertują jako soliści oraz kameraliści w Grecji oraz wielu europejskich krajach.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/9
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl