1. Start
  2. Artykuły
  3. Aktualności
muzyczny.pl największy wybór instrumentów muzycznych: gitary, perskuje, pianina, światła, dj i wiele innych.
ARTYKUŁY - Aktualności

Artykuły - Aktualności


szukaj w artykułach:

Potrójny akordeon na zakończenie Festiwalu Muzyki Crossover w Bielsku-Białej

2017-03-25

Dziś wieczorem w Sali koncertowej Bielskiego Centrum Kultury pożegnaliśmy II Festiwal Muzyki Crossover. Swój popis dali krakowscy muzycy z Motion Trio. Nie zabrakło też niespodzianki – połączonych sił Motion Trio & The ThreeX.

czytaj dalej »

Anna Przybył i jej debiutancki „Niepokój”

2017-03-23

„Moim głównym celem jest dotarcie do zapomnianych zakamarków duszy ludzkiej, budzenie w człowieku wrażliwości”. Tak o swojej twórczości mówi Anna Przybył – młoda artystka, której debiutancki album „Pragnienia” już 25 kwietnia 2017 roku ukaże się na rynku.

czytaj dalej »

Soundedit ’17 - Michael Nyman

2017-03-22

Jeden z najbardziej innowacyjnych i cenionych kompozytorów brytyjskich. Twórca muzyki filmowej (m.in. „Fortepian”), oper i koncertów orkiestrowych. Znany również jako pianista, dyrygent, lider zespołu, muzykolog, a także fotograf i filmowiec.

czytaj dalej »

1% na Stowarzyszenie im. Mieczysława Karłowicza w Zakopanem

2017-03-22

Celem powstałego w 2008 roku Stowarzyszenia im. Mieczysława Karłowicza w Zakopanem jest popularyzowanie osoby oraz twórczości kompozytora, taternika, fotografika jakim był M. Karłowicz, ale również próba przywrócenia miastu Zakopane estymy, jaką posiadało w latach przedwojennych.

czytaj dalej »

Kontrabas bohaterem drugiego dnia Festiwalu Muzyki Crossover w Bielsku-Białej

2017-03-24

W uroczym, kameralnym atrium Zamku Książąt Sułkowskich w Bielsku-Białej odbył się drugi koncert Festiwalu Muzyki Crossover, podczas którego zachwycił nas grą na kontrabasie Adam Ben Ezra.

czytaj dalej »

Inauguracja II Festiwalu Muzyki Crossover

2017-03-23

Dziś wieczorem w pięknej sali koncertowej ZPSM im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej rozpoczął się występem połączonych sił: Tekli Klebetnicy i The ThreeX długo oczekiwany Festiwal Muzyki Crossover.

czytaj dalej »

Zmiana terminu koncertu – „Wieczór wirtuozów” Krzysztof Jakowicz i Jakub Jakowicz z Elbląską Orkiestrą Kameralną

2017-03-22

Z przyczyn niezależnych - koncert „Wieczór Wirtuozów” Krzysztofa Jakowicza i Jakuba Jakowicza z Elbląską Orkiestrą Kameralną - planowany 23 kwietnia br. o godz. 18:00 zostaje przeniesiony na 22 kwietnia br. na godz. 19:00.

czytaj dalej »

Baltic Neopolis Quartet w trasie po Azji

2017-03-22

Baltic Neopolis Quartet rozpoczyna w piątek tournée po Azji. Kwartet zagra łącznie jedenaście koncertów w Chinach i w Japonii. Podczas występów w Japonii szczecińskiemu zespołowi towarzyszyć będzie Vasko Vassilev, koncertmistrz Covent Garden Opera House w Londynie oraz światowej sławy pianistka Ingr

czytaj dalej »

FOTORELACJA: Premiera spektaklu dyplomowego studentów Wydziału Wokalnego AMKL DZIECKO I CZARY (M. Ravel)

2017-03-20

W miniony weekend, w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, został wystawiony spektakl dyplomowy studentów Wydziału Wokalnego DZIECKO I CZARY Maurice'a Ravela.

czytaj dalej »

Nowy Dyrektor Artystyczny Polskiej Filharmonii Bałtyckiej

2017-03-15

Rok 2017 jest czasem zmian – dobiegł końca okres współpracy z Dyrektorem Artystycznym Orkiestry PFB Ernstem van Tielem. Już w marcu na tym stanowisku zastąpi go George Tchitchinadze.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/83
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl