1. Start
  2. Artykuły
  3. Aktualności
ARTYKUŁY - Aktualności

Artykuły - Aktualności


szukaj w artykułach:

Opera z fotela | Warszawska Opera Kameralna dołączyła do akcji #zostańwdomu

2020-03-25

Sięgnęliśmy do bogatych zasobów nagrań audio-wideo, zdjęć, wywiadów oraz zarejestrowanych naszych największych i najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń artystycznych po to, by online dostarczyć niezapomnianych emocji wszystkim spragnionym kontaktu ze Sztuką.

czytaj dalej »

Działania TOS ON-LINE

2020-03-24

Toruńska Orkiestra Symfoniczna wciąż prężnie działa i prowadzi szereg działań on-line.

czytaj dalej »

Kultura w czasach epidemii, czyli #ZostańwDomuzNinateką

2020-03-23

Film o sile fantazji umożliwiającej podróżowanie bez opuszczania domu oraz dokument o kontaktowaniu się z najbliższymi wyłącznie przez internet. Ninateka kontynuuje akcję #ZostańwDomuzNinateką.

czytaj dalej »

Komunikat NFM dot. odwołanych i przeniesionych koncertów

2020-03-23

W związku z decyzją Rządu o zawieszeniu funkcjonowania teatrów, oper, filharmonii, a także kin i sieci kinowych oraz w trosce o Państwa bezpieczeństwo, od 12 marca 2020 aż do odwołania wszystkie wydarzenia organizowane w NFM zostają wstrzymane.

czytaj dalej »

Przedłużony termin składania ofert konkursowych na stanowisko DYREKTORA TORUŃSKIEJ ORKIESTRY SYMFONICZNEJ

2020-03-26

PREZYDENT MIASTA TORUNIA informuje, że do dnia 20.04.2020 r. przedłużony został termin składania ofert konkursowych na stanowisko DYREKTORA TORUŃSKIEJ ORKIESTRY SYMFONICZNEJ

czytaj dalej »

FESTIWAL FOLKOWY POLSKIEGO RADIA „NOWA TRADYCJA 2020” ODWOŁANY

2020-03-20

Zaplanowany na 14–17 maja Festiwal Folkowy Polskiego Radia „Nowa Tradycja 2020” nie odbędzie się. Organizatorzy z Radiowego Centrum Kultury Ludowej w porozumieniu z Zarządem Polskiego Radia zdecydowali o odwołaniu imprezy z powodu zagrożenia koronawirusem.

czytaj dalej »

Jak uczyć się z domu? FINA podpowiada!

2020-03-20

Gotowe scenariusze lekcji, nowe opracowania biogramów najwybitniejszych Polaków i atrakcyjne materiały audiowizualne pozwalające na naukę z zakresu m.in. literatury, wiedzy o kulturze, a w szczególności wiedzy filmie i muzyce oraz wiedzy o społeczeństwie proponuje Filmoteka Narodowa – Instytut Audio

czytaj dalej »

NOSPR w Twoim domu! Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia cała w sieci

2020-03-19

Ponieważ nasz wspólny dom przy placu Wojciecha Kilara 1 w Katowicach pozostaje chwilowo niedostępy, NOSPR przenosi się do… Waszych domów.

czytaj dalej »

Interia z serwisem specjalnym poświęconym Chopinowi

2020-03-19

Serwis Chopin.interia.pl powstał w formacie magazynowym, który pozwala prezentować treści przy pomocy atrakcyjnych i nowatorskich rozwiązań. Partnerem serwisu został Orlen, będący jednocześnie mecenasem XVIII Konkursu Chopinowskiego.

czytaj dalej »

#ZOSTAŃWDOMU: RADIOWA DWÓJKA W NOSPR – NOSPR W RADIOWEJ DWÓJCE

2020-03-19

#Zostańwdomu: Dwójka w NOSPR – NOSPR w Dwójce to tytuł nowej akcji Programu 2 Polskiego Radia dla wszystkich melomanów, którzy pozbawieni możliwości uczestniczenia w życiu muzycznym kraju, mogą teraz codziennie słuchać koncertów Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia na stronach internetow

czytaj dalej »
« poprzednia 1/148
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl