1. Start
  2. Artykuły
  3. Aktualności
ARTYKUŁY - Aktualności

Artykuły - Aktualności


szukaj w artykułach:

Sześciu wspaniałych artystów dołącza do programu Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020!

2019-12-11

Gwiazda alternatywnego popu, wybitni twórcy ambitnej elektroniki i mistrzowie hipnotycznej muzyki klubowej zagrają w Katowicach! Między 11 a 14 czerwca usłyszymy wyjątkowe występy artystów, którzy elektryzują publiczność na całym świecie.

czytaj dalej »

Najstarszy film z Polą Negri już na Blu-ray

2019-12-10

Najstarszy i jedyny zachowany film z Polą Negri z polskiego okresu jej kariery, czyli „Bestia” Aleksandra Hertza, po restauracji cyfrowej ukazał się właśnie na Blu-ray.

czytaj dalej »

Czym jest wytwornica baniek i jak może wspomóc występ?

2019-12-10

Chyba każdy bawił się w dzieciństwie w robienie baniek mydlanych. Większość korzystała z improwizowanego sprzętu, podczas gdy inni byli wyposażeni w specjalne plastikowe zestawy. Wbrew nazwie najlepszym materiałem do robienia baniek nie było mydło, a płyn do mycia naczyń, który należało podebrać ma

czytaj dalej »

PASZPORTY POLITYKI 2019 – jedna z najważniejszych nagród kulturalnych w Polsce!

2019-12-03

14 stycznia już po raz 27. wręczymy doroczne nagrody kulturalne tygodnika POLITYKA, jedne z najważniejszych i najbardziej prestiżowych nagród w świecie kultury w Polsce, ogromnie cenione w środowiskach twórczych – PASZPORTY POLITYKI.

czytaj dalej »

Marcin Markowicz laureatem Wrocławskiej Nagrody Muzycznej 2019

2019-12-03

Z radością informujemy, że laureatem Wrocławskiej Nagrody Muzycznej 2019 w kategorii muzyka poważna został Marcin Markowicz.

czytaj dalej »

Znamy pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas FRYDERYK Festiwal 2020!

2019-12-03

Plejada polskich artystów, imponujące przestrzenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego oraz NOSPR-u i tysiące fanów – przed nami 26. edycja rozdania najbardziej prestiżowych nagród muzycznych w Polsce, czyli FRYDERYK Festiwal 2020.

czytaj dalej »

„List do matki” wyrazem tęsknoty za ojczyzną w najnowszej interpretacji Sara Sargsyana

2019-12-03

Mieszkający od trzech lat i nieustannie rozwijający swój polski repertuar ormiański baryton, Sar Sargsyan, rozpoczął właśnie prace nad nową płytą.

czytaj dalej »

„Piosenka łączy pokolenia” | Chór dziecięcy Agaty Steczkowskiej

2019-11-29

Album „Piosenka łączy pokolenia” to piosenki w wykonaniu chóru dziecięcego Agaty Steczkowskiej z jej akompaniamentem na fortepianie. Został nagrany w profesjonalnym studiu muzycznym Polskiego Radia.

czytaj dalej »

Voucher do Polskiej Opery Królewskiej

2019-11-29

Czas Świąt Bożego Narodzenia to dostały moment do obdarowania bliskich wyjątkowym prezentem. Jednym z pomysłów może być otwarte zaproszenie do Opery, do wykorzystania na wybrany przez obdarowanego spektakl lub koncert i to w dogodnym dla niego terminie.

czytaj dalej »

„Muzyka z kraju Chopina” – kampania edukacyjna Polskiego Wydawnictwa Muzycznego w Japonii

2019-11-29

Konferencją prasową w Ambasadzie RP w Tokio Polskie Wydawnictwo Muzyczne zainaugurowało tygodniowe tournée po Japonii, obejmujące cykl seminariów poświęconych polskiej muzyce fortepianowej.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/142
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl