1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. ZOO ŁÓDŹ - bilet do 2018-04-27 (Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi ) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - ZOO ŁÓDŹ - bilet do 2018-04-27 (Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi ) - bilety

ZOO ŁÓDŹ - bilet do 2018-04-27 (Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi ) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-04-27, godz. 18:00
Miasto: Łódź
Miejsce: Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi
Adres: Konstantynowska 8/10,

Kategoria: InneMiejski Ogród Zoologiczny w Łodzi

Opis wydarzenia

Nie stój w kolejkach, kupuj wygodnie on-line lub w aplikacji mobilnej !!!

ZOO ŁÓDŹ ZAPRASZA!!!
WIĘCEJ NIŻ PAMIĘTASZ Z DZIECIŃSTWA.

Czekamy na Ciebie przez 364 dni w roku a twój bilet zakupiony on-line jest ważny przez cały miesiąc. Nie martw się o pogodę, dysponujemy wieloma ogrzewanymi pawilonami.
Zobaczysz u nas zwierzęta rzadko spotykane i zagrożone wyginięciem w naturze (m. in. lwy azjatyckie, oryksy szablorogie, tygrysy syberyjskie, pandy małe). W łódzkim zoo mieszka ponad 300 gatunków zwierząt i około 2300 osobników. Na terenie znajdziesz punkty gastronomiczne, atrakcyjne place zabaw, park linowy, kolejkę kursującą po terenie oraz mini zoo z oswojonymi zwierzętami. Na odnowionych ścieżkach możesz odpocząć, fotografować i obserwować zachowania naszych podopiecznych żyjących na wybiegach odwzorowujących ich naturalne środowisko. Przyjdź i zobacz naszą nową małpiarnię, akwarium i ekspozycje wiwarium. Najchętniej podziwianymi zwierzętami są lemury katta z królem Julianem na czele, pingwiny przylądkowe, żyrafy i lwy. Zapraszamy również na niepowtarzalną ekspozycję różnobarwnych motyli. Ogromną popularnością cieszą się pokazy karmienia zwierząt (harmonogram dostępny na naszej stronie internetowej), a w sezonie letnim spotkania z ich opiekunami. Od jesieni będzie można również zobaczyć niezwykle ekspresyjne Ariranię amazońskie – amerykańskie wydry.
Jest to ostatni moment,  żebyś zobaczył i pożegnał „stare” ZOO, zanim powstanie super nowoczesna inwestycja na skalę europejską – ORIENTARIUM, które będzie całorocznym pawilonem z wielkopowierzchniową ekspozycją wodno-lądową fauny i flory południowo-wschodniej części Azji, obejmującą połowę dzisiejszego ogrodu.
Więcej szczegółów dotyczących naszego ogrodu zoologicznego znajduje się na stronie: www.zoo.lodz.pl
Szczegóły wydarzenia »
Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi Sp. z o.o., Konstantynowska 8/10, 94-303 Łódź

Lokalizacja: 51.763566, 19.411022


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Łódź

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl