Zawsze sprawdzaj newsy o najbliższych koncertach Sanah

Zawsze z przyjemnością chodzimy na koncerty i czytamy najnowsze newsy na temat naszych ulubionych wykonawców. Dzięki Internetowi mamy jeszcze lepszy dostęp do takich newsów. Dzięki mediom społecznościowym takim jak Facebook czy Instagram nasi ulubieni wykonawcy są niemal na wyciągnięcie ręki. Dosłownie obok nas.

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

Coraz większą popularnośc na świecie zdobywają nietuzinkowi wykonawcy. Ludzie bezgranicznie zakochani w muzyce, którzy dla muzyki zrobią wiele, ale nie zatraca siebie tylko dlatego żeby wytwórnia płytowa była zadowolona Sanach to świetna wokalistka, która bije rekordy popularności na całym świecie.

Sanah i quality pop – nie przegap najbardziej obiecujących debiutów dekady

Sanah jest bezsprzecznie utalentowana a jej muzyka bije absolutne rekordy popularności. Jej kolejna tras koncertowa to coś na co jej fani czekają z wielką niecierpliwością. To wydarzenie okrzyknięto już prawdziwa muzyczna uczta.

Sanah wciąż nie przestaje zaskakiwać swoich fanow a oni odwdzięczają jej się setkami tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube. Zresztą swoje pierwsze twory Sanach publikowała samodzielnie bez wytwórni płytowej właśnie w serwisie YouTube.

Pierwszy album Sanah wydała zaledwie trzy lata temu, bo w 2019 roku i nosił on znamienny tytuł „Ja na imię niewidzialna mam”. Był to właściwie krótki mini album tej artystki.

Prawdziwy i niesamowity albom studyjny ukazał się nieco później, bo w aju 2020 roku, czyli zaledwie 7 miesięcy po premierze mini albumu. Album studyjny nosił intrygujący tytuł „Królowa Dram”.

Co ciekawe nim ukazał się album studyjny już w styczniu ubiegłego roku Sanah została nominowana do muzycznej nagrody Fryderyka. Jak wiadomo historia Fryderyków jest dość burzliwa, ale dziś to cenione nagrody szczególnie dla artystów nie z głównego nurtu muzycznego. Mimo początkowego etapu kariery Sanah została nominowana w trzech kategoriach .

Bestsellerowy utwór tytułowy i królowa dram

Co ciekawe Sanah, to ukrywająca się pod pseudonimem Zuzanna Irena Jurczak. To polska piosenkarka a także skrzypaczka. Dziewczyna jest wszechstronnie utalentowana bo nie dość, że gra na skrzypcach i śpiewa swoje utwory to jeszcze je komponuje. Sama sobie pisze także teksty piosenek. W swojej twórczości z sukcesem wplata także elementy quality pop i pop elektroniczny. Jednym słowem dziewczyna jest wprost niesamowita. Na początku swojej kariery występowała jako „Ayreen”.

Jak już wspominaliśmy Sanah komponuje i pokazuje światu muzykę z pogranicza indie pop, co w kontekście polskiej sceny muzycznej wydaje się szalenie ciekawe i intrygujące. Chyba nie ma nikogo bardziej ekscytującego od Sanah na polskiej scenie. Może to tylko nasze subiektywne odczucie, ale naszym zdaniem właśnie tak jest. Dla nas to niesamowita i jedyna w swoim rodzaju autorka tekstów i twórczyni muzyki.

To jedna z najciekawszych wokalistek z Polski, jaka zaistniała na polskim rynku muzycznym. Od jej pierwszego albumu wiemy już, że jest absolutnie wyjątkowa i nie można przestać jej słuchać. Wprost nie możemy się doczekać jej trasy koncertowej i jakichś niesamowitych duetów muzycznych w przyszłości. Dobrze, jeśli największe stacje radiowe w kraju zaczęłyby grać jeszcze więcej muzyki Sanach. Czy wy znacie już muzykę Sanah i czekacie na jej kolejne koncerty?

 

undefined

Powiązane Video Wszystkie video

Fritz Wunderlich - "Dein ist mein ganzes Herz" z Das Land des Lächelns
The Pink Mice - Sonata Ksi??ycowa i Dla Elizy
TheThreeX, czyli muzyczny crossover

Instrumenty i sprzęt muzyczny

3M PN 01 010A Pulsar, wkadki przeciwhaasowe
CASIO CT S 1 BK keyboard, kolor czarny
Yamaha MG 20 mikser
K&M 14093-017-55 taboret do pianina

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl