Zagraj z nut najpiękniejsze melodie filmowe

Muzyka filmowa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i to nie tylko jeśli chodzi o płyty czy muzykę dostępną strumieniowo. Coraz częściej sięgacie po nuty na fortepian czy głos, chcecie sami zagrać i zaśpiewać melodie filmowe. Wśród mnóstwa dostępnych opracowań zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych muzyków na szczególną ywagę zasługują serie opracowane zak zwane instrumenty szkolne czyli nuty na skrzypce, flet, wiolonczelę, trąbkę, saksofon, puzon, klarnet, altówkę a nawet róg (waltornię). Do takiej serii nalezy świezo wydane opracowanie Top Hits From TV, Movies & Musicals które zawiera 50 hitów filmowych, musicalowych i telewizyjnych w opracowaniu na wybrany instrument. Do nut dołączona jest płyta CD z wersjami demonstracyjnymi utworów, podkładami play-along oraz akompaniamentem fortepianowym w plikach pdf do wydrukowania.

Top Hits From TV, Movies & Musicals Top Hits From TV, Movies & Musicals Top Hits From TV, Movies & Musicals

Inne wydania, po które często sięgają szczególnie początkujący muzycy to "Music from The Movies" oraz "Essential film themes"

nuty na fortepian głos i chwyty gitarowe do największych przebojów muzyki filmowej nuty na fortepian głos i chwyty gitarowe do największych przebojów muzyki filmowej nuty na fortepian głos i chwyty gitarowe do największych przebojów muzyki filmowej
 
Jeżeli masz swoje ulubione filmy i marzysz o tym, aby muzykę z filmu wygrać na fortepianie lub wyśpiewać, to zaintersują Cię opracownia na fortepian solo w wersji dla początkujących lub zaawansowanych lub nuty wydane w formie PVG czyli nuty na fortepian, linia melodyczna dla głosu i akordy gitarowe oraz słowa. Spójrz jakie nuty cieszą się największym zainteresowaniem:

Muzyka z filmu Duma i uprzedzenie Muzyka z filmu Mamma mia Muzyka z filmu Nietykalni

Muzyka z filmu Star wars - wszystkie 6 epizodów Muzyka z filmu James Bond Muzyka z filmu Teoria wszystkiego

Muzyka z filmu NędznicyMuzyka z filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya  Muzyka z filmu La la Land
 
Do bardzo popularnych zbiorów opracowanych na fortepian, głos i gitarę należą Budgetbooks Movie Songs oraz Contemporary Movie TV Hits. Zawierająkolekcję ponad 100 najciekawszych melodii filmowych ostatnich kilkudziesięciu lat. Jezeli zainteresowany jesteś opracowaniami wyłącznie na fortepian to szczególnie godne polecaenia są dwa zbiory: Film Scores For Solo Piano i Film Themes For Solo Piano:

  
 
Wśród utworów muzyki filmowej nie może zabraknąć najznakomitszych nazwisk, które przyszyniły się do sukcesu wielu filmów. Współistnienie obrazu i dźwięku, doskonałe ich zestawienie to zasługa kompozytorów takich jak Einaudi, Shore, Williams, Horner, Nyman, Kilar, Zimmer.
Jeżeli szukacie zbiorów, które zawierać będą najciekawsze utwory ulubionych kompozytorów muzyki filmowej to szczególnie polecamy Wam:

Muzyka filmowa Ludvico Einaudi  Muzyka filmowa Michael NymanMuzyka filmowa Hans Zimmer

 
Zapraszamy do szukania swojej ulubionej >>> muzyki filmowej <<< zapisanej w nutach :)

Powiązane Video Wszystkie video

Gummibärchen (Gumisie)- The ThreeX
Nikola Lipska – O gwiazdeczko
Nikola Lipska – O mój Jezusicku
Felix Mendelssohn - Psalm 42

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.2
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.1
AN Kpski Janusz- Zagraj to sam - Szkoa na keyboard cz. II
PWM Fedyczkowski Jzef - Melodie wiata w atwym ukadzie na akordeon

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl