1. Start
  2. Artykuły
  3. Polecamy
  4. X Jubileuszowy Festiwal Na Gotyckim Szlaku 2019 | Finał Szczecin
ARTYKUŁ: Polecamy - X Jubileuszowy Festiwal Na Gotyckim Szlaku 2019 | Finał Szczecin

X Jubileuszowy Festiwal Na Gotyckim Szlaku 2019 | Finał Szczecin

szukaj w artykułach:
fot. mat. prasowe

Serdecznie zapraszamy na ostatni akord lata – finał X Jubileuszowego Letniego Festiwalu Na Gotyckim Szlaku 2019. Tegoroczna trasa Festiwalu prowadziła nas od Pyrzyc, Brzeska i Kołbacza, poprzez Trzebiatów, Buk, Stolec, Dobieszczyn, Nowe Warpno, Moryń, Mętno, aż po Czachów i Chojnę. Finał wędrówki rozpocznie spotkanie historyczne: Śladami gotyckiego Szczecina – z wyobraźnią przez Stare Miasto prowadzone przez Pawła Migdalskiego, historyka i uznanego regionalistę. Początek wycieczki o godzinie 17:30 na Placu Orła Białego w Szczecinie.
Dopełnienie programu Festiwalu stanowi koncert Exultate Jubilate, w repertuarze którego znajdą się arcydzieła sztuki wokalno-instrumentalnej Antonio Rosettiego oraz Wolfganga Amadeusza Mozarta. Gwiazdą wieczoru będzie Agnieszka Kozłowska – sopran, solistka Polskiej Opery Królewskiej, która wystąpi po raz pierwszy z towarzyszeniem Orkiestry Famd.pl pod dyrekcją Pawła Osuchowskiego.

Więcej o artystce: agnieszka-kozlowska.com/biografia_pl.html

Koncert odbędzie się w Kościele pw. Świętego Jana Ewangelisty, w niedzielę 22 września o godzinie 19:30 przy ul. Świętego Ducha 9 w Szczecinie. Bilety na koncert w przedsprzedaży w cenie 25/15 zł. do 21.09. na stronie organizatora www.famd.pl oraz w Republice Rozmaitości Fanaberia przy deptaku Księcia Bogusława X 5 w Szczecinie. Bilety w dniu koncertu w cenie 30/20 zł. do nabycia od godziny 18:30 w kościele. Udział w spotkaniu historycznym bezpłatny,kategoria: Polecamy
Katalog muzyczny dopisz się »

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl