1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Wyspa (TEATR PIEŚŃ KOZŁA) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Wyspa (TEATR PIEŚŃ KOZŁA) - bilety

Wyspa (TEATR PIEŚŃ KOZŁA) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-07-11, godz. 19:00
Miasto: WROCŁAW
Miejsce: TEATR PIEŚŃ KOZŁA
Adres: UL. PURKYNIEGO 150-155 WROCŁAW,
Opis wydarzenia

WYSPA

Tytułowa WYSPA to samotny człowiek wraz ze swoimi pragnieniami, obsesjami, tęsknotami.
W naszej interpretacji BURZA Williama Szekspira dzieje się w oszalałej wyobraźni starca Prospero, który przykuty do swego więzienia snuje marzenia i sny. Człowiek zdradzony i oszukany żyje wyłącznie marzeniami, które sam stwarza. Wyobraźnia Prospero jest poetycka i magnetyczna.
Kreuje on wszystkie postacie, które go otaczają, będąc każdą z nich i żadnej z nich nie widząc naprawdę. Wyobraźnia jak mit stwarza muzykę i taniec. Narracja starca jest nielogiczna, sugestywna i nie poddaje się zaszufladkowaniu. Prospero opowiada o przeżyciach, marzeniach, których nie można spełnić i świecie, który nie istnieje. Wszystko ma formę poematów muzyczno- tanecznych. Prospero od dwunastu lat jest więźniem i opowiada dwanaście muzycznych poematów.
Cudownej choreografii towarzyszy przejmująca polifonia wokalna. Zespół 19 wykonawców to wnętrze szalonego umysłu samotnego starca.

„Burza” to ostatni tekst dramatyczny Szekspira. Pisany z perspektywy odchodzenia i pożegnania ze światem. Jest metaforą i baśnią jednocześnie. Nasycony smutkiem i nostalgią spektakl tworzą aktorzy teatru razem z tancerzami uznanego choreografa Ivána Péreza. Reżyserem jest Grzegorz Bral, a autorką pieśni i dramaturgii Alicja Bral. Muzyka Jean Claude Acquaviva, Maciej Rychły oraz tradycyjne pieśni gruzińskie.

Czas trwania : 1 godzina

Szczegóły wydarzenia »


Bilet wstępu: 70.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Wrocław

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl