1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Wodecki Twist 2020 - Koncert Galowy (TAURON Arena Kraków) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Wodecki Twist 2020 - Koncert Galowy (TAURON Arena Kraków) - bilety

Wodecki Twist 2020 - Koncert Galowy (TAURON Arena Kraków) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-06-07, godz. 19:00
Miasto: KRAKÓW
Miejsce: TAURON Arena Kraków
Adres: Stanisława Lema 731-571 KRAKÓW,
Opis wydarzenia

Po ubiegłorocznej, niezwykle udanej drugiej edycji festiwalu, Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego zaprasza na kolejną jego odsłonę. Koncert Urodzinowy Zbigniewa Wodeckiego odbędzie się 7 czerwca w TAURON Arena Kraków. Podczas gali wystąpią Kayah, Sebastian Karpiel-Bułecka, Daria Zawiałow, Ania Rusowicz, Mrozu, Renata Przemyk, Grażyna Brodzińska, Andrzej Lampert, Kasia Moś, Wojciech Waglewski, Natalia Kukulska, Dorota Miśkiewicz, Ralph Kaminski, Sonia Bohosiewicz, Grzegorz Turnau, Beata Rybotycka, Piotr Machalica, Jacek Wójcicki, Krzysztof Herdzin i Joanna Kulig. Bilety już w sprzedaży.

W programie koncertu „Dobrze, że jesteś” znajdą się najpiękniejsze duety i wielkie przeboje z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, a także muzyczne niespodzianki. Wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, przygotowanych specjalnie na to wydarzenie aranżacjach. Ideą koncertu jest spotkanie wykonawców nie tylko z muzyką patrona wydarzenia, ale i z nim samym, widowisko będzie oprawione wyjątkowymi materiałami archiwalnymi. Na ten koncert, a zarazem finał festiwalu, czekają fani artysty z całej Polski.

3 WODECKI TWIST to niecodzienny, muzyczny festiwal. Wydarzenie potrwa trzy dni i zgromadzi aż kilkuset wykonawców.

- „Jak w zeszłych latach, tak i w tym jubileuszowym roku, ważna jest różnorodność muzyczna i pokoleniowa. Przygotowujemy szereg koncertów na najpiękniejszych krakowskich scenach. Usłyszymy niebanalne głosy należące do najpopularniejszych wykonawców polskiej sceny muzycznej różnych pokoleń” – mówi dyrektor festiwalu Katarzyna Wodecka-Stubbs.
Szczegóły wydarzenia »
"Kochani Przyjaciele, Fani Festiwalu,

Obserwując czas i sytuację w której wszyscy jesteśmy zdecydowaliśmy, że przekładamy festiwal „Wodecki Twist" na jesień, tak, by czuć się bezpiecznie i znowu razem. Niebawem damy znać jaki planujemy termin. Mamy nadzieję, że trudny czas szybko minie i będziemy mogli spotkać się jesienią na koncertach. Wszystkie bilety zachowują ważność; to, że ich nie zwracacie odbieramy jako gest solidarności w niełatwym dla nas momencie. Dziękujemy Wam.

Tymczasem zostańmy w domu. Wykorzystajmy ten trudny czas jak najlepiej, z najbliższymi, z muzyką, z refleksją. Trzymajcie się zdrowo!

Serdecznie Was pozdrawiam i do zobaczenia."

[ALWAYS_EXPANDED] Po ubiegłorocznej, niezwykle udanej drugiej edycji festiwalu, Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego zaprasza na kolejną jego odsłonę. Koncert Urodzinowy Zbigniewa Wodeckiego odbędzie się 7 czerwca w TAURON Arena Kraków. Podczas gali wystąpią Kayah, Sebastian Karpiel-Bułecka, Daria Zawiałow, Ania Rusowicz, Mrozu, Renata Przemyk, Grażyna Brodzińska, Andrzej Lampert, Kasia Moś, Wojciech Waglewski, Natalia Kukulska, Dorota Miśkiewicz, Ralph Kaminski, Sonia Bohosiewicz, Grzegorz Turnau, Beata Rybotycka, Piotr Machalica, Jacek Wójcicki, Krzysztof Herdzin i Joanna Kulig. Bilety już w sprzedaży.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Regulamin Imprezy dostępny na: goodtaste.pl/regulamin.

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

Miejsce siedzące: 199.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 159.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 129.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 99.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 79.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 59.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Kraków

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl