1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. WIDOWISKO ŚWIĄTECZNE CHRISTMAS SHOW (Filharmonia Pomorska) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - WIDOWISKO ŚWIĄTECZNE CHRISTMAS SHOW (Filharmonia Pomorska) - bilety

WIDOWISKO ŚWIĄTECZNE CHRISTMAS SHOW (Filharmonia Pomorska) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-12-19, godz. 19:00
Miasto: BYDGOSZCZ
Miejsce: Filharmonia Pomorska
Adres: ul. Szwalbego 685-080 BYDGOSZCZ,
Opis wydarzenia

Widowisko Świąteczne Christmas Show
Zapraszamy na największe w Polsce Widowisko Świąteczne Christmas Show, które przeniesie widzów w świat najpiękniejszych świątecznych tradycji.

Toruń - 15.12, CKK Jordanki
Bydgoszcz - 19.12,  Filharmonia Pomorska

Christmas Show jest największym Widowiskiem Świątecznym w Polsce, premiera odbyła się w Teatrze Wielkim, Operze Narodowej. W ubiegłym roku Widowisko zostało wystawione w Teatrze Muzycznym Roma wWarszawie.
Przewodnikami świątecznej podróży będą soliści Polskiego Baletu Narodowego: Melissa Abel i Maksim Woitiul, soliści Opery Narodowej: Magdalena Idzik, Katarzyna Trylnik, Aleksandra Orłowska-Jabłońska, Jacek Szponarski. Wystąpią znakomici muzycy a wśród nich pierwszy skrzypek Orkiestry Teatru Wielkiego Opery Narodowej Stanisław Tomanek i utalentowani tancerze baletu klasycznego, którzy tańcem, śpiewem i bajkowymi historiami, stworzą radosną świąteczną atmosferę, która nie opuści widzów przez całe nadchodzące Święta.
Gościnnie wystąpi Chór Primo oraz Michał Szymanowski, laureat wielu Międzynarodowych Konkursów Pianistycznych m.in. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. I. Paderewskiego.

Na spektakle zapraszamy wielopokoleniowe rodziny, miłośników teatru, opery i baletu, zróżnicowany program sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Przyjdź i poczuj prawdziwą Magię Świąt!

Christmas Show Toruń
Widowisko rozpocznie ,,Walc Śnieżynek” z Dziadka do Orzechów Piotra Czajkowskiego, świąteczna klasyka, bez której święta nie mogą się obyć. Następnie widzowie znajdą się w XIX wiecznej Anglii, aby na nowo odkryć mądrość, zapisaną przez Karola Dickensa na kartach „Opowieści Wigilijnej". Będą świadkami wzruszającej podróży w czasie i szczęścia, które w końcu odnajduje główny bohater Ebenezer Scrooge. W scenach Dickensowskich wystąpią znani i lubiani aktorzy: Wiktor Zborowski, Piotr Zelt, Wojciech Duryasz, Marek Lewandowski, Grzegorz Woś, Piotr Wiszniowski, Dariusz Wnuk, gościnnie wystąpi Chór Primo.
W kolejnych odsłonach znajdą się sceny baletowe z "Dziadka do Orzechów" P. Czajkowskiego: Pas de Deux i wariacje solowe, piękne sceny zimowe do muzyki A. Vivaldiego, Walc Kwiatów P. Czajkowskiego w nietypowej odsłonie, gdzie Królowa Śniegu tańczy z leśnymi zwierzętami. O marzenia dzieci i dorosłych zadba niezastąpiony Święty Mikołaj, który tym razem ożywi świąteczne prezenty, zatańczą lalki, piruety zakręci pajacyk. W programie słynny Duet Kwiatów z Opery „Lakme” L.Delibes oraz nastrojowa „Medytacja’’ z Opery „Thais” Julesa Masseneta.
Czas Świąt Bożego Narodzenia to przede wszystkim spotkanie z polską tradycją, wyczarowana zostanie Szopka Betlejemska, widzowie usłyszą piękne ‘’Ave Maria” znane i lubiane kolędy polskie w wykonaniu Chórów i solistów Polskiej Opery Narodowej.

Christmas Show Bydgoszcz
Widowisko rozpocznie świąteczny klasyk „Walc Śnieżynek” z „Dziadka do Orzechów” Piotra Czajkowskiego. W programie znajdą się sceny baletowe z „Dziadka do Orzechów" Pas de Deux i wariacje solowe, piękne sceny zimowe do muzyki A. Vivaldiego, Walc Kwiatów P. Czajkowskiego w nietypowej odsłonie, gdzie Królowa Śniegu tańczy z leśnymi zwierzętami. O marzenia dzieci i dorosłych zadba niezastąpiony Święty Mikołaj, który tym razem ożywi świąteczne prezenty, zatańczą lalki, piruety zakręci pajacyk. Nie zabraknie również spotkania z polską tradycją w jej najpiękniejszym wydaniu, którą poprzedzi nastrojowa „Medytacja’’ z Opery Thais Julesa Masseneta. Usłyszymy „Ave Maria” oraz znane i lubiane kolędy polskie w wykonaniu Chórów i solistów Polskiej Opery Narodowej.
W programie słynne arie operowe: „Duet Kwiatów’’ z Opery Lakme L. Delibesa, „O soave fanciulla” z Opery La Boheme G. Pucciniego, „Barkarole” z Opowieści Hoffmana J. Offenbacha, „O mio babino caro” z Opery Gianni Schichi G. Pucciniego, „Pieśń o Wilii’’ z Wesołej Wdówki F. Lehara i inne. Gościnnie wystąpi Chór Primo i Michał Szymanowski, laureat wielu Międzynarodowych Konkursów Pianistycznych m.in. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. I. Paderewskiego.

ZAPRASZAMY
Szczegóły wydarzenia »


Miejsce siedzące: 130.00 PLN Bilety dostępne
Miejsce siedzące: 110.00 PLN Bilety dostępne
Miejsce siedzące: 80.00 PLN Bilety dostępnekategoria: Bilety na koncerty
Bydgoszcz

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl