Welcome to Night Vale (Palladium) - bilety

ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2021-03-17, godz. 20:00 Miasto: WARSZAWA Miejsce: Palladium Adres: Złota 900-019 WARSZAWA,

Opis wydarzenia

Występ Welcome To Night Vale przeniesiony!

Niezwykły występ Welcome To Night Vale, zostaje przeniesiony na 17 marca 2021. Bijący rekordy popularności podcast Welcome to Night Vale powróci w postaci zupełnie nowego występu na żywo. Występ w Palladium jest częścią ostatniej trasy, w której weźmie udział prezenter podcastu, Cecil Baldwin. W Warszawie zobaczymy też między innymi Symphony Sanders w roli Tamiki Flynn i innych gości specjalnych.

Welcome to Night Vale przybiera formę lokalnej audycji radiowej z miasta, gdzie każda teoria spiskowa jest prawdziwa, a niezwykłe wydarzenia są na porządku dziennym. Od swojej premiery w 2012 roku podcast zrodził już ponad 150 odcinków i niezliczone występy na żywo, książki i fanowskie teorie. Odcinki zwykle składają się z „newsów, ogłoszeń i reklam” z pustynnego miasta położonego „gdzieś w południowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych”. Prezenterem audycji, a także narratorem i głównym bohaterem historii, jest Cecil Gershwin Palmer (w tej roli Cecil Baldwin), który często gości w swoim programie szereg ekscentrycznych postaci, takich jak Carlos i jego idealne włosy, Hiram – dosłownie smok z pięcioma głowami i Deb, mgła zdolna do rozumnego myślenia.

Na trasie w 2021 roku poznamy zupełnie nową historię, „The Haunting of Night Vale”, o której podcast nigdy wcześniej nie wspominał. W niej, prezenter Cecil i jego piękny mąż, naukowiec Carlos budują dla siebie nowy dom, ale niezwykłe zdarzenia i spotkania z duchami nawiedzają plac budowy. To pewnie nic takiego. W końcu jak dom mógłby być nawiedzony zanim w ogóle zakończy się jego konstrukcja?

Dodatkowo, zgodnie z tradycją Night Vale, widownia będzie miała szansę uczestniczyć w tworzeniu historii w nowy, zaskakujący sposób. To czyni występ unikatowym przeżyciem, którego nie można doświadczyć słuchając podcastu z domu. Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem Night Vale od premiery pierwszego odcinka, czy dopiero dowiedziałeś się o istnieniu podcastu – występ w Palladium to gwarantowana świetna zabawa!

Szczegóły wydarzenia » Niestety, mimo szczerych chęci zmuszeni jesteśmy do odwołania marcowego show Welcome To Night Vale. Oto informacja, jaką zespół ma dla swoich fanów:

Due to COVID-19 our tour dates have been cancelled for winter and spring 2021. We eagerly await our return to touring and are looking forward to performing our new live show once it is safe to do so. Thank you for your support and patience. Stay well and stay weird.


Miejsce siedzące: 119.00 PLN Bilety niedostępne

Powiązane Video Wszystkie video

Art'n'Voices – „A Lullaby for the Night” (Zuzanna Falkowska)
Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr
Art'n'Voices – „Evening Star” (Michał Ziółkowski)
Night of the Proms | John Miles & Naturally 7 - Music

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Ultrasone Edition 8 Palladium (30 Ohm) suchawki zamknite
Ortofon Night Club MK2 Concorde Set wkadka gramofonowa + iga
Night Sun SM061 sterownik DMX 240-kanałów
Night Sun SPG028B LED 6-Line efekt świetlny LED

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl