Walcownia (Walcownia Cynku) - bilety

Ceny biletów od: 40.0 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2020-08-01, godz. 21:00 Miasto: Katowice Miejsce: Walcownia Cynku Adres: ul.11 Listopada 50,
Kategoria: clubbing

Opis wydarzenia


Oto katowicka odpowiedź na Berghain! Walcownia Cynku to jeszcze do niedawna zapomniana przestrzeń, gdzie zaczyna bić serce techno. To jeden z pomników potężnego przemysłu hutniczego, który dawał utrzymanie wielu pokoleniom mieszkańców Katowic. Teraz będzie tam rozbrzmiewać potęga muzyki. 

Walcownia Cynku w Szopienicach ma już grubo ponad sto lat i idealnie nadaje się na miejsce poszerzania świadomości w temacie mrocznego, energetycznego grania. W wielkiej jak średniowieczna katedra hali nic nie brzmi tak dobrze, jak techno. Zapraszamy na prawdziwy rave w postindustrialnej przestrzeni !

Walcowanie potrwa od zmierzchu do świtu. Wystąpią niezawodni artyści ze światowej i polskiej czołówki: Andre Galuzzi, Bjarki i Jacek Sienkiewicz. Ceglany mur wytrzyma moc naszego potężnego nagłośnienia, a hipnotyzujące oświetlenie pomoże osiągnąć pełnię wrażeń. Pora na walcowanie!
_____________________________________________________________________________

Andre Galuzzi to jeden z najbardziej doświadczonych didżejów na świecie. Pierwszy set zagrał w wieku 14 lat, a przez kolejne trzy dekady był rezydentem takich miejsc, jak Berghain i Tresor. To jeden z flagowych artystów Cocoon, wytwórni Svena Vatha. Andre Galuzzi słynie z wielogodzinnych, winylowych setów na styku techno i house.

Tej samej nocy zagra też Bjarki, mistrz mrocznego, pełnego energii grania. Artysta został odkryty przez Ninę Kraviz, a jego singiel „I Wanna Go Bang” stał się wielkim hitem, otwierając mu drogę na szczyty światowej sceny techno.

Program wydarzenia zamyka Jacek Sienkiewicz. To najbardziej znany polski artysta techno. Pochodzi z Warszawy, gdzie w 1999 roku założył działającą do dziś wytwórnię Recognition. Podobnie jak Andre Galuzzi, wydawał nakładem należącej do Svena Vätha wytwórni Cocoon, za sprawą której odniósł największy zagraniczny sukces. Pod koniec lutego 2020 ukazała się „STAL”, podwójna płyta winylowa nagrana w duecie z Atom™. Album opublikowała More Music Agency, organizator kwietniowej Walcowni.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szczegóły wydarzenia »

Powiązane Video Wszystkie video

Le Blakk - The Blakk SWAN
Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr
Flying Steps - Red Bull Flying Bach - Eurowizja 2011
MIUOSH x JIMEK x NOSPR - Nie mamy skrzydeł

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.2
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.1
AN Polskie Karaoke vol. 2 DVD
AN Drodowski Mirosaw ″Muzyka Dawna″ ksika na gitar solo

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl