1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. TYCHO (Praga Centrum) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - TYCHO (Praga Centrum) - bilety

TYCHO (Praga Centrum) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 89.0 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-02-21, godz. 20:00
Miasto: Warszawa
Miejsce: Praga Centrum
Adres: Szwedzka 2/4,

Kategoria: koncert

Opis wydarzenia

 

Doors: 19:00
Support: 20:00 Poolside
Start: 21:15 Tycho


Tycho to nominowany do nagrody Grammy, projekt muzyki elektronicznej prowadzony przez głównego kompozytora Scotta Hansena.


Wraz z wydaniem piątego studyjnego albumu prezentuje on całkowicie nową iterację dźwięku. Z kolei długo wyczekiwany album „Epoch” wydany w 2016, wyraźnie odbiega od wcześniejszej twórczości Tycho - poprzez wprowadzenie wokalu przy jednoczesnym zachowaniu charakterystycznego brzmienia Hansena. Nowy członek projektu, czyli Hannah Cottrell występująca pod pseudonimem Saint Sinner, użycza swojego głosu do wielu utworów na płycie i dołącza do Tycho w występach na żywo podczas „Weather World Tour”.


Jak mówi sam Hansen: „Podczas nagrywania albumu „Weather”, chciałem wreszcie spełnić moją wizję, którą miałem od początku: włączyć do utworów najbardziej organiczny instrument jakim jest ludzki głos. Poznałem Hannah Cottrell i jej głos natychmiast stał się głównym składnikiem albumu. Jej wizja bez trudu złożyła się razem z moją w spójną całość, a jej głos płynnie zintegrował się z krajobrazem albumu, jednocześnie tworząc dla mnie nowe przestrzenie jako autora piosenek i producenta”


Wieloletni współpracownicy Zac Brown (bas / gitara) i Rory O’Connor (perkusja) oraz Billy Kim (instrumenty klawiszowe / gitara / bas) dołączą do Hansena w „Weather World Tour”. Saint Sinner pojawi się z nim na scenie jako pierwsza wokalistka grająca z zespołem Tycho.


Tycho - Dive
https://www.youtube.com/watch?v=Z6ih1aKeETk


Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Szczegóły wydarzenia »
kategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl