1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Tribute to the Beatles - Yesterday - Koncert Charytatywny (Aula UAM) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Tribute to the Beatles - Yesterday - Koncert Charytatywny (Aula UAM) - bilety

Tribute to the Beatles - Yesterday - Koncert Charytatywny (Aula UAM) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 40.0 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-10-22, godz. 19:00
Miasto: Poznań
Miejsce: Aula UAM
Adres: Wieniawskiego 1,

Kategoria: koncert

Opis wydarzenia

Wstęp 18:30, start 19:00

Dajmy dzieciom szansę na lepsze jutro. Razem możemy więcej.


Love is all we need!


Z okazji dnia dziecka serdecznie zapraszamy na musical charytatywny „Tribute to the Beatles - YESTERDAY”, który odbędzie się w dniu 22 października, o godzinie 19:00 w Auli UAM, na ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu.


YESTERDAY to wyjątkowy spektakl muzyczno-teatralny z coverami legendarnej czwórki z Liverpool w wiernym wykonaniu zespołu ŻUKI, który dotychczas występował w 16. krajach i po różnorodnych projektach.


Utwory obrazowane są interesującymi etiudami renomowanego Teatru Witryna i Teatru Tańca Brax z Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy.


Trzy pokolenia wykonawców, w tym utalentowanej młodzieży, tworzą piękną opowieść o brytyjskiej kulturze muzycznej The Beatles, których kocha Świat.


Dochód z koncertu przekazany zostanie dzieciom z ośrodków kuratorskich w Poznaniu. Ośrodki kuratorskie to innowacyjny środek, w ramach którego kuratorzy podejmują próby resocjalizacji młodych osób, od 12 do 18 roku życia. Jest to alternatywna dla placówek zamkniętych, dzięki czemu młode osoby mają poczucie bezpieczeństwa oraz uczą się życia w społeczeństwie. Forma resocjalizacji pozwala dzieciom na rozwój emocjonalny, wykształcenie swoich pasji oraz dostrzeżenie jak wartościowo można spędzać wolny czas. Potrzebna jest nasza pomoc. Pomoc tak ważna, szczególnie w wieku dorastania. Dajmy szansę na lepsze jutro, na możliwość pokierowania swojego życia w inną stronę.


Serdecznie zapraszamy na koncert! Nie może Was zabraknąć.


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 


Szczegóły wydarzenia »
kategoria: Bilety na koncerty
Poznań

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl