1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Trapeton Festival (ERGO ARENA) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Trapeton Festival (ERGO ARENA) - bilety

Trapeton Festival (ERGO ARENA) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-07-10, godz. 20:00
Miasto: GDAŃSK/SOPOT
Miejsce: ERGO ARENA
Adres: Plac Dwóch Miast 180-344 GDAŃSK/SOPOT,
Opis wydarzenia

Trapeton - festiwal muzyki latynoskiej w ERGO ARENIE pełen megagwiazd.

LINE UP - 1 dzień
Natti Natasha
Grupo Extra
Bad Bunny
Sebastian Yatra

LINE UP - 2 dzień
Abraham Mateo
Maluma

Festiwal Trapeton wraz z elitą latynoskiej muzyki po raz pierwszy w Polsce, w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE.

Old Music Group ma zaszczyt przedstawić polską edycję festiwalu Trapeton - festiwalu muzyki latynoskiej dla całej rodziny. Tym razem to w Polsce zapanuje atmosfera gorącej fiesty, którą zapewni elita latynoskiej muzyki.

Na jeden weekend polskie wybrzeże zamieni się w scenę pełną latynoskich megagwiazd. Tacy artyści jak Natti Natasha czy sam boss Daddy Yankee byli częścią szwajcarskiej edycji festiwalu Trapeton. Gwiazdy polskiej edycji festiwalu zostaną ogłoszone już niebawem.

Podczas gdy poprzednia edycja festiwalu trwała tylko jeden dzień, polski debiut tego wydarzenia będzie trwać dwa razy dłużej. To oznacza tylko jedno: dwa razy więcej muzyki, tańca i dobrej zabawy! Gwiazdy latynoskiej muzyki zamienią ERGO ARENĘ  w imprezową stolicę Europy. Ponad 20 tysięcy widzów będzie miało okazję zobaczyć i usłyszeć najlepsze co Ameryka Łacińska ma do zaoferowania.

Nicky Jam Bilety:

Osoby, które do tej pory nie zwróciły zakupionych biletów na koncert Nicky Jam 04.10.2019 proszone są o kontakt z miejscem zakupu.

W przypadku biletów zakupionych przez serwis Eventim prosimy o kontakt pod adresem [email protected]
Szczegóły wydarzenia »
Drodzy Fani!

Chcielibyśmy Wam podziękować za wsparcie, które okazaliście nam podczas ostatnich tygodni. Bardzo wiele dla nas znaczy fakt, że jesteście z nami. Otrzymaliśmy od Was wiele pozytywnych wiadomości, dlatego chcemy Was zapewnić o tym, iz pracujemy intensywnie nad dostarczeniem Wam informacji dotyczących przesunięcia festiwalu Trapeton.

W ciągu ostatnich kilku tygodni w związku z obecną sytuacją związaną z COVID-19, bardzo ciężko pracowaliśmy nad tym, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dotyczące kwestii biletów. Biorąc pod uwagę, iż Festiwal Trapeton został przełożony na 2021r. oraz fakt, iż ciągle rozmawiamy ze wszystkimi artystami, aby sprawdzić czy możliwe jest zapewnienie Wam tego samego line-up’u - uważamy, że najlepszym rozwiązaniem będzie zaproponowanie Wam pełnego zwrotu pieniędzy za bilety zakupione na Trapeton Festiwal 2020, w tym zwrot kosztów biletów za odwołany koncert Nicky Jam. Jesteśmy przekonani, że w obecnej sytuacji rozwiązanie to będzie najlepszą opcją dla obu stron.

Wszystkie bilety, które zostały uzyskane w oficjalnych konkursach/ loteriach organizowanych przez Festiwal Trapeton, będą obowiązywały na tych samych warunkach podczas Festiwalu w 2021r.


Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą bilety zamówić pisząc na: [email protected].

Osoby niepełnoletnie: do 15 roku życia (włącznie) mogą uczestniczyć w imprezie pod opieką osoby dorosłej; osoby 16+ - nie jest wymagane pisemne pozwolenie na udział w koncercie.
Zniżki dla dzieci: każdy musi posiadać bilet na koncert bez względu na wiekGolden Circle - miejsce stojące: 449.00 PLN Bilety niedostępne
Płyta - miejsce stojące: 199.00 PLN Bilety niedostępne
Premium: 299.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 249.00 PLN Bilety niedostępne
Miejsce siedzące: 199.00 PLN Bilety niedostępnekategoria: Bilety na koncerty
Gdańsk /Sopot

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl