1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Testowanie nowych żartów stand-upowych - prowadzi Arkadiusz Pan Pawłowski! (Pub Torpeda) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Testowanie nowych żartów stand-upowych - prowadzi Arkadiusz Pan Pawłowski! (Pub Torpeda) - bilety

Testowanie nowych żartów stand-upowych - prowadzi Arkadiusz Pan Pawłowski! (Pub Torpeda) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 10 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-06-23, godz. 19:00:00
Artysta: Stand-up: Wielkie Testowanie!
Miasto: Gdańsk
Miejsce: Pub Torpeda
Adres: ul. Zofii Nałkowskiej 3,
(GPS: 54.359949, 18.590490)
Kategoria: standup

Opis wydarzenia

WRACAMY! Ze względu na reżim sanitarny rozbijamy wydarzenie na 2 występy - jeden o godzinie 19.00, drugi o 21.00. Jeśli masz już kupiony bilet na ostatnie show (datowane na 17 marca), lub kupisz bilet teraz - wyślij maila na adres [email protected] z zapisem na którą godzinę chcesz wpaść. Widzimy się w bezpiecznym i komfortowym otoczeniu i śmiejemy się do rozpuku - zdrowo ;)

Stand-up to formuła komediowa, która podbija Polskę w zawrotnym tempie. Jeden człowiek. Jeden mikrofon. I milion sposobów na to, żeby rozbawić widza.

23 czerwca zapraszamy Was na kolejne WIELKIE TESTOWANIE, a jak! Komicy, zarówno ci znani i uznani, jak i początkujący będą mieli okazję wejść na scenę i przetestować nowy materiał. Niektóre z tych żartów mogą się okazać totalnym niewypałem, paść raz na tej scenie i odejść w zapomnienie, inne zaś mogą być strzałem w "10" i bawić publiczność przez lata - bądź świadkiem tworzenia komediowej historii i miej wpływ na jej rozwój! :)

Wydarzenie poprowadzi z gracją zapaśnika sumo Arkadiusz Pan Pawłowski, postać powszechnie znana, sceniczny śmieszek, internetowy heheszek, człowiek-suchar i jednoosobowa karuzela śmiechu. Do tego gruby aż miło, nic tylko ściskać za poliki.

Jak się zgłosić do testowania materiału? Napisz post na wydarzeniu i potwierdź wiadomością prywatną na fanpejdż prowadzącego. Do zobaczenia więc już 23 czerwca w Pub Torpeda. Wpadajcie i bawcie się razem z nami!

Kiedy? 23.06.2020 r godz. 19.00 i 21.00
Cena? 10 zł (przedsprzedaż internetowa) oraz 15 zł (na miejscu przed imprezą)
Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl


Szczegóły wydarzenia »

Stand-up: Wielkie Testowanie! Stand-up'erzy

Występy stand-up Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Stand-up: Wielkie Testowanie! »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...



kategoria: Bilety na koncerty




Gdańsk

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl