1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Swans (Progresja) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Swans (Progresja) - bilety

Swans (Progresja) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 140.0 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2021-03-16, godz. 20:00
Miasto: Warszawa
Miejsce: Progresja
Adres: Fort Wola 22,

Kategoria: Pop / Rock

Opis wydarzenia


Swans powracają!

support: Norman Westberg

Minęły dwa lata odkąd Michael Gira oficjalnie pożegnał się z rozdziałem w historii Swans, który dał światu legendarną już trylogię płyt („The Seer”, „To Be Kind” i „The Glowing Man”) oraz koncerty, które zapisały się na kartach historii wielkim czarnym liternictwem.


25 października 2019 roku ukaże się płyta „Leaving Meaning”, która rozpoczyna, wedle słów samego Giry, „nową inkarnację” działającego od niemal 40 lat, mającego na koncie ponad pół tuzina klasycznych albumów, nowojorskiego zespołu. To także oczywiście okazja do premierowej trasy koncertowej w nowym składzie, a jednym z jej przystanków będzie Warszawa.


Koncertów Swans nie trzeba specjalnie zachwalać. Do historii OFF Festivalu przeszedł występ grupy w 2012 roku – tak długi, że musiał zostać przerwany przez obsługę techniczną. Pięć lat później, także w Dolinie Trzech Stawów, Nowojorczycy po raz ostatni zaprezentowali przed polską publicznością materiał z „To Be Kind” i „The Glowing Man” i tym razem mieli na to prawie 3 godziny. Logicznym jest, że ich powrót odbędzie się w ramach Wydarzenia Inspirowanego OFF Festivalem Katowice. Swans wystąpią w warszawskiej Progresji już 30 kwietnia 2020 roku!


Organizatorem wydarzenia jest Distorted Animals booking.


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Szczegóły wydarzenia »
kategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl