Stand-Up w Sulęcinie- Nowe programy! (Sulęciński Ośrodek Kultury) - bilety

Ceny biletów od: 30 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2020-09-14, godz. 20:00:00 Artysta: Stand-Up- Michał Pałubski, Damian "Viking" Usewicz Miasto: Sulęcin Miejsce: Sulęciński Ośrodek Kultury Adres: ul. Moniuszki 1,
(GPS: 52.436838, 15.108443) Kategoria: standup

Opis wydarzenia

Zapraszamy na niezapomniany wieczór komediowych premier! Ze swoimi najnowszymi programami wystąpią dla Was:  


Michał Pałubski

"Bardzo mi przykro, BUBY już nie będzie", to najnowszy program Michała!  Michał Pałubski, aktor i komik, którego publiczność w całej Polsce poznała i pokochała za jego kabaretowe dokonania, wyruszył w Polskę na poszukiwanie dzikiego, nieokiełznanego humoru, szukając go tam, gdzie jeszcze nikt się nie odważył!  Oto Michał Pałubski - nowe oblicze szczerego i śmiesznego do bólu brzucha humoru. Przyjdź, zobacz, posłuchaj!  


Damian "Viking" Usewicz

Szczeciński komik, konferansjer, organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je dawką czarnego humoru i ogromnym dystansem do siebie.  Tym razem wystąpi z najnowszym programem "Życie 3.0", w którym zastanawia się co sprawia, że jesteśmy tym kim jesteśmy, dlaczego tak wiele rzeczy go denerwuję oraz dlaczego mały pęcherz to przekleństwo. 

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Szczegóły wydarzenia »

Stand-Up- Michał Pałubski, Damian "Viking" Usewicz Michał Pałubski, Damian "Viking" Usewicz

Michał Pałubski StandUp na życie czyli najbardziej giętki spośród wszystkich gwiazd polskiego kabaretu, teraz w znanej dotąd tylko najbliższym roli - szczerego do bólu faceta u progu czterdziestki stojącego na kolejnym życiowym rozdrożu! Michał porzuca dawne sceniczne kreacje , by w bezkompromisowym Stand upie z ironicznym dystansem podzielić się spostrzeżeniami na temat otaczającego nas świata. Chcesz wiedzieć co o wychowywaniu pyskatego dziecka, modzie fit czy narkotykach myśli facet, którego wk**rw aż rozsadza od środka? Przyjdź, posłuchaj i niech Ciebie też skręci... ze śmiechu. Damian "Viking" Usewicz - szczeciński komik, konferansjer oraz organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od 10 lat najpierw jeden z twórców szczecińskiej sceny stand-up. Za swoją działalność nominowany do nagrody "Człowiek Roku 2017 Głosu Szczecińskiego"- nie wygrał ale trochę głosów dostał- głównie od siebie. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięta, okraszając je czarnym humorem z charakterystycznym do siebie dystansem, utrzymując przy tym bardzo dobry kontakt z publicznością. Prywatnie mąż i ojciec co jest ogromną inspiracją do jego żartów. Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Stand-Up- Michał Pałubski, Damian "Viking" Usewicz »

Lokalizacja

Wczytuję mapę...

Powiązane Video Wszystkie video

Flying Steps - Red Bull Flying Bach - Eurowizja 2011
David Garrett - I`ll stand by you
Childfood's Memory - Kiminori Atsuta
Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Sibelius 7 EDU program do edycji nut, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)
AKAI EWI Stand, stojak do EWI
Sibelius 7 Photo EDU program do edycji nut + program PhotoScore Ultimate 7, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)
Sibelius 7 Audio EDU program do edycji nut + program AudioScore Ultimate 7, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl