1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. STAND UP w Aurelio - Ewa Błachnio & Marcin Zbigniew Wojciech (Restauracja Aurelio - Kucharze i Artyści) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - STAND UP w Aurelio - Ewa Błachnio & Marcin Zbigniew Wojciech (Restauracja Aurelio - Kucharze i Artyści) - bilety

STAND UP w Aurelio - Ewa Błachnio & Marcin Zbigniew Wojciech (Restauracja Aurelio - Kucharze i Artyści) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-04-03, godz. 20:00
Miasto: WARSZAWA
Miejsce: Restauracja Aurelio - Kucharze i Artyści
Adres: Świętokrzyska 1400-050 WARSZAWA,
Opis wydarzenia

STAND UP w Aurelio 3 kwietnia w trakcie nocy stand-upowej na scenie Aurelio wystąpią dla Was Ewa Błachnio & Marcin Zbigniew Wojciech.


Ewa Błachnio - czyli pełen uśmiechu i pozytywnych emocji występ znanej polskiej artystki sceny kabaretowej. Kilkunastoletnie doświadczenie związanej do 2014 roku z kabaretem Limo sprawiło, że teraz z dumą pracuje na swój indywidualny dorobek artystyczny. Niejednokrotnie wcielała się w rolę konferansjera (Polsat Sopot SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery). Aktualnie gra również role w spektaklach teatrów w Krakowie, Gdyni i Katowicach. Współtworzyła audycję Poliż Temat w RMF FM wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą. Jej niezwykła charyzma i energia jaką emanuje ze sceny sprawiają, że każdy jej występ to niezwykła atmosfera i oczywiście pełna widownia!

Marcin Zbigniew Wojciech
– człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat.” Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od ponad 14 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy STAND-UP Night, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200.Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT).

Musisz go zobaczyć!


Szczegóły wydarzenia »


Bilet wstępu: 29.00 PLN Bilety dostępnekategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl