STAND-UP | LUBIN | (Ave Cezar) - bilety

Ceny biletów od: 25 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2020-09-13, godz. 19:00:00 Artysta: Jakub Poczęty i Damian "Viking" Usewicz Miasto: Lubin Miejsce: Ave Cezar Adres: ul. Piłsudskiego 22,
(GPS: 51.387576, 16.212321) Kategoria: standup

Opis wydarzenia

Zapraszamy na niezapomniany wieczór komediowy! Wystąpią dla Was: 

Jakub Poczęty - czujny obserwator, z mordeczką która idealnie wtapia się w tłum. Mógłby być stalkerem i męczyć ci siostrę, ale zamiast tego został komikiem, przygląda się światu i komentuje zabawnie co robimy źle jako ludzkość. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.  Jakub wystąpi z najnowszym programem pt. "Zmieńcie mi planszę" w którym opowie o dzieciach, social mediach, związkach. Dowiesz się gdzie i kiedy się nie zaręczać, co robi z człowieka uzależnienie od Facebooka, i co myśli pijany chomik.

Damian "Viking" Usewicz - szczeciński komik, konferansjer, organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je dawką czarnego humoru i ogromnym dystansem do siebie.  Tym razem wystąpi z najnowszym programem "Życie 3.0", w którym zastanawia się co sprawia, że jesteśmy tym kim jesteśmy, dlaczego tak wiele rzeczy go denerwuję oraz dlaczego mały pęcherz to przekleństwo. 

Bilety w cenie: 25 zł przedsprzedaż 35 zł w dniu wydarzenie 
PODCZAS WYDARZENIE OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ NAGRYWANIA/ STREAMOWANIA AUDIO/ WIDEO 

* Wydarzenie dla ludzi pełnoletnich
* Zakup biletu nie upoważnia do przeszkadzania występującym. Osoby takie zostaną wyproszone z wydarzenia bez możliwości ubiegania się o zwrot za bilet 

Zasady związane z pandemią: 

* Uczestnicy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczki). Obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust.
* Uczestnicy zobowiązani są do utrzymania przynajmniej 1,5mtr odstępu od siebie (chyba, że są rodziną i/lub zamieszkują wspólnie)
* Uczestnicząc w wydarzeniu oświadczasz, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jesteś osobą zakażoną oraz nie przebywasz na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Szczegóły wydarzenia »

Jakub Poczęty i Damian "Viking" Usewicz Jakub Poczęty, Damian "Viking" Usewicz

Jakub Poczęty Czujny obserwator, z mordeczką która idealnie wtapia się w tłum. Mógłby być stalkerem i męczyć ci siostrę, ale zamiast tego został komikiem, przygląda się światu i komentuje zabawnie co robimy źle jako ludzkość. Damian "Viking" Usewicz Szczeciński komik, konferansjer, organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je dawką czarnego humoru i ogromnym dystansem do siebie. Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Jakub Poczęty i Damian "Viking" Usewicz »

Lokalizacja

Wczytuję mapę...

Powiązane Video Wszystkie video

Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr
Le Blakk - The Blakk SWAN
Flying Steps - Red Bull Flying Bach - Eurowizja 2011
Dominik Chmurski improvisation (Skrzypce elektryczne)

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AKAI EWI Stand, stojak do EWI
Elation Pro FS Stand - statyw do Follow Spot
Boomwhackers Stand stojak do rurek perkusyjnych
Fender Gig Stand statyw do gitary elektrycznej

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl