1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Stand UP (Klubogaleria Bunkier) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Stand UP (Klubogaleria Bunkier) - bilety

Stand UP (Klubogaleria Bunkier) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 30 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-06-19, godz. 20:00:00
Artysta: Stand-up: Michał Pałubski i Jakub Poczęty
Miasto: Gdańsk
Miejsce: Klubogaleria Bunkier
Adres: Olejarna 3,
(GPS: 54.354589, 18.654838)
Kategoria: standup

Opis wydarzenia

Kolejny stand-up w Bunkrze! Gdańsk odwiedzi dwóch świetnych komików:

Oto Michał Pałubski StandUp na życie! Najbardziej giętki spośród wszystkich gwiazd polskiego kabaretu, teraz w znanej dotąd tylko najbliższym roli - szczerego do bólu faceta u progu czterdziestki stojącego na kolejnym życiowym rozdrożu! Michał porzuca dawne sceniczne kreacje , by w bezkompromisowym Stand upie z ironicznym dystansem podzielić się spostrzeżeniami na temat otaczającego nas świata. Chcesz wiedzieć co o wychowywaniu pyskatego dziecka, modzie fit czy narkotykach myśli facet, którego wk**rw aż rozsadza od środka? Przyjdź, posłuchaj i niech Ciebie też skręci... ze śmiechu.

Jakub Poczęty! Czujny obserwator, z mordeczką która idealnie wtapia się w tłum. Mógłby być stalkerem i męczyć ci siostrę, ale zamiast tego został komikiem, przygląda się światu i komentuje zabawnie co robimy źle jako ludzkość. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien specyficzny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

Prowadzenie: Arkadiusz Pan Pawłowski

Nie może Ciebie zabraknąć!
Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl


Szczegóły wydarzenia »

Stand-up: Michał Pałubski i Jakub Poczęty Michał Pałubski i Jakub Poczęty

Michał Pałubski, aktor i komik, którego publiczność w całej Polsce poznała i pokochała za jego kabaretowe dokonania, wyruszył w Polskę na poszukiwanie dzikiego, nieokiełznanego humoru, szukając go tam, gdzie jeszcze nikt się nie odważył. Jakub Poczęty - czujny obserwator, z mordeczką która idealnie wtapia się w tłum. Mógłby być stalkerem i męczyć ci siostrę, ale zamiast tego został komikiem, przygląda się światu i komentuje zabawnie co robimy źle jako ludzkość. Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Stand-up: Michał Pałubski i Jakub Poczęty »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Gdańsk

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl