Stand-up / Jelenia Góra: Zalewski "Infrastruktura kłamstwa" + Gadowski (Klub Kwadrat) - bilety

Ceny biletów od: 30 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2020-09-22, godz. 20:00:00 Artysta: Bartosz Zalewski - Stand-Up Miasto: Jelenia Góra Miejsce: Klub Kwadrat Adres: Bankowa 28/30,
(GPS: 50.901563, 15.734635) Kategoria: standup

Opis wydarzenia

Zapraszamy na kolejne spotkanie z najwyższej jakości stand-upem w klimatycznym klubie KWADRAT. Tym razem swoje solowe programy zaprezentuje absolutna czołówka polskiej komedii na żywo, a całość opatrzona będzie żywiołowym prowadzeniem.

24.03 na scenie KWADRATu pojawią się:

Bartosz ZALEWSKI -  urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.

Teraz zaprasza na program pt. "Infrastruktura kłamstwa", który został opisany takimi słowa: "Infrastruktura kłamstwa" to autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3 z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach.
Zapraszamy serdecznie!

Darek GADOWSKI -  czysta koszalińska energia, spotkania z Darkiem to idealna terapia na smutną rzeczywistość. Jego stand-up napędzany na równi frustracją, inwencją i czystym relaksem wzbudza zasłużone reakcje w całym kraju. Każdy wieczór sygnowany nazwiskiem Darka Gadowskiego to tak naprawdę wizyta dawno niewidzianego, bliskiego przyjaciela, z którym uwielbiamy się śmiać i zgadzać na przemian.

Imprezę poprowadzi młody i rumiany Ryszard MAZUR

Uwaga: Impreza dla osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość wyproszenia gości niespełniających podstawowych zasad kultury osobistej.

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Szczegóły wydarzenia »

Bartosz Zalewski - Stand-Up Bartosz Zalewski

Bartosz Zalewski - pochodzący z Wrocławia komik, debiutował w 2010 roku, dołączył do Stand-up Polska, zdobył, był, wystąpił, uświetnił, hu hu, ha ha, podkreśla, żałuje, łączy w swoich występach wódkę z piwem, stara się nie palić, nie pije kawy, czasowniki. Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Bartosz Zalewski - Stand-Up »

Lokalizacja

Wczytuję mapę...

Powiązane Video Wszystkie video

David Garrett - I`ll stand by you
Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr
Rachel Barton Pine zaprasza na swoje koncerty w Polsce

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AKAI EWI Stand, stojak do EWI
Elation Pro FS Stand - statyw do Follow Spot
Boomwhackers Stand stojak do rurek perkusyjnych
Fender Gig Stand statyw do gitary elektrycznej

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl