1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Śpiewamy Nohavicę - Antoni Muracki z zespołem / online (Transmisja online ) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Śpiewamy Nohavicę - Antoni Muracki z zespołem / online (Transmisja online ) - bilety

Śpiewamy Nohavicę - Antoni Muracki z zespołem / online (Transmisja online ) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-05-24, godz. 18:00
Miasto: - Transmisja Online
Miejsce: Transmisja online
Adres: -,

Kategoria: KoncertTransmisja online

Opis wydarzenia

Na stronie internetowej www.rozmowazpiramidami.pl  w zakładce "Transmisje". w najbliższą niedzielę - 24 maja o godz. 18.00 wyemitujemy kolejny koncert :-)

Tym razem zapraszamy na koncert pt. "Śpiewamy Nohavicę" w wykonaniu Antoniego Murackiego z zespołem. W programie najpiękniejsze i najbardziej znane pieśni czeskiego barda Jaromira Nohavicy. Między innymi: Sarajewo, Gdy odwalę kitę, Petersburg, Kometa, Moja mała wojna i wiele innych.

Koncert odbył się w marcu 2020 r. w Pałacu w Ojrzanowie, tuż przed wybuchem epidemii koronawirusa w ramach cyklu koncertów "Muzyczne Przewroty Pałacowe".

Wystąpił zespół w składzie: Antoni Muracki, Jakub Muracki, Aleksandra Drzewiecka, Joachim Łuczak, Witold Cisło

Antoni Muracki - pieśniarz, poeta, kompozytor, tłumacz i muzyk . Członkiem SAWP, ZAiKS, występował w kabarecie „Nowy Świat” i „Warsztat”, brał udział w licznych programach radiowych (PR III, Radio Z) i telewizyjnych (”Powrót bardów”), jest twórcą programów literackich i kabaretowych. Od 2004 – prowadzi własną scenę muzyczno-kabaretową „Salonik z kulturą”, gdzie prezentuje twórczość wybitnych postaci polskiej piosenki i kabaretu, czasem jazzu i teatru, oraz własne utwory.

Ma na swoim koncie 12 płyt, w tym 6 autorskich. W latach 2006-2008 , jako założyciel Fundacji Artystycznej TST organizował Międzynarodowe Spotkania Muzyczne „Pieśni bez paszportu” – poświęcone piosence czeskiej, rosyjskiej i francuskiej.

Od 1998 roku związany jest z Jaromirem Nohavicą, będąc tłumaczem Jego pieśni i ich wykonawcą, a w latach 2001-2009 również menadżerem artysty w Polsce. W 2008 powstał spektakl złożony z piosenek Nohavicy, ze znakomitą obsadą wykonawców, zwieńczony platynowym albumem „Świat wg Nohavicy” .

W 2013 artysta bierze udział w koncercie –„Bardowie epoki PRL- u wczoraj i dziś” w Teatrze Polskim w Warszawie, z udziałem Andrzeja Seweryna, Jacka Kleyffa, czy Michała Tarkowskiego. Śpiewa pieśni Okudżwy, Kryla i własne. Powstaje CD i DVD, jako zapis tego koncertu.

W 2009 bierze udział w koncercie „20-lecie wolności” w Pradze, obok Lao Che, Kapeli ze Wsi Warszawa, zespołu Czechomor i Jaromira Nohavicy, w godzinnym programem autorskim.

W latach 80-tych związany z opozycją artystyczną. Wiele koncertów na warszawskich uczelniach i w stanie wojennym. Już 6 stycznia 1982, w pracowni rzeźbiarskiej p. Zbrożyny wielki podziemny koncert solowy, na Sadach Żoliborskich, w którym uczestniczyli najwięksi twórcy polskiej kultury/ Janda, Olbrychski, Bogusław Kaczyński, Gustaw Holoubek, etc./.

Do logowania wystarczy kod biletu (CODE) który znajdą Państwo na swoim bilecie. Należy go wpisać na stronie interetowej www.rozmowazpiramidami.pl/transmisje W razie pytań dotyczących logowania prosimy o kontakt pod adres e-mail: [email protected] lub telefonicznie 513 207 643
Szczegóły wydarzenia »
Fizjobas Wioleta Rzepecka, Łąkowa 19/16, 84-240 Reda

Lokalizacja: ,


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
- Transmisja Online

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl